Loading...
Akademie Awakening®2023-05-28T15:00:41+00:00

Akademie Awakening®

„Celý proces probuzení, spirituálního růstu je konfrontace sebe sama.“

Sri Bhagavan

Namaste všem. Srdečně vás zveme k již šestému výcviku Akademie Awakening®školy Awakening.

Ti, jenž jsou předurčeni a jež se rozhodli splynout s Nejvyšším Světlem, jsou již zde, na této planetě a připravovali se po mnoho životů. Našli svou cestu, kterou se chtějí ubírat a růst do Světla.

Akademie Awakening je touto cestou. Je to cesta do Jednoty a je nesmírně silná, život radikálně transformující a výjimečně sjednocující. Akademie využívá procesy a technologií vědomí University Jednoty (Ekam), je postavena na moudrosti našich předků, moudrosti rituálů, moudrosti evoluce, využívá technologie vědomí sjednocující člověka s božskou přítomností, moudrosti kvantové fyziky, moudrosti přírody, potenciálu božství v nás samých a v nemalé míře moudrosti doteku a zvuku. Celý proces školy vám dá jedinečné spojení s Božstvím, s Nejvyšším světlem a dá vlastnosti soucitu, laskavosti, pravdivosti, hojnosti, ticha, míru v srdci a být vlastním tvůrcem života.

Procesy a technologie pomáhají vytvářet šťastné lidi, kteří cítí lásku a propojenost jako svůj přirozený stav bytí, šíří je automaticky do svých rodin, komunit, své práce a do celé společnosti. Škola není podmíněna vyznáním ani náboženstvím, je to stav Jednoty.

To mě zajímá. Chci rovnou přejít k přihlášce.
Chci více informací o Awakening škole.

Náplň školy/akademie:

Během této školy budeme procházet učením, technologii vědomí, procesy, rituály, masážní technikou Awakening, hraním na posvátné nástroje, léčením, které nám pomohou naleznout skrytou neprobuzenou sílu nás samých, sílu podporující blaho, zdraví, bohatství, lásku a mír ve všech aspektech našeho těla, mysli a ducha spějící k probuzení a osvícení našeho vědomí. Awakening je akademie, která rezonuje se záměre této planety a sjednocuje ji v jednotu, kdy naše hluboké oddělené já začne prožívat jednotu samo se sebou, s přírodou, se zvířaty, s lidmi a s nejvyšším vědomím. Zde nacházíme mír a klid uvnitř našeho nitra. Procesy a technologie pomáhají vytvářet šťastné lidi, kteří cítí lásku a propojenost jako svůj přirozený stav bytí.

Záměrem Akademie Awakening je Probuzení duchovní podstaty v každém z nás a využití božské přítomnosti a léčebných metod starých několik tisíc let v moderní praxi, v běžném životě, ale i další rozvoj člověka a šíření této moudrosti, včetně praktických rad mezi bytosti, které hledají zdravý, vyrovnaný, probouzený život v Jednotě.

Jako garantovaní terapeuti, průvodci, učitelé, léčitelé Awakeningu, projdete hlubokými duchovními procesy vnitřního poznání. Obdržíte Mukti procesu (osvobození se utrpení)iniciaci, která je v našich životech to nejvyšší, co může člověk obdržet. Budete předávat Deekshu – Požehnání milosti. Zažijete velmi silné okamžiky božské přítomnosti a milosti. Vaše cesta vyvrcholí nejhlubším prožitkem Jednoty – stavu, po kterém hledající touží po tisíciletí, stavu, který představuje vrchol duchovní evoluce. Samotná iniciace bude probíhat online z Ekamu z Indie.

Každý člověk, který se duchovně probudí a každý student Awakeningu, který je probuzen, má své jemněhmotné tělo, které vibruje vyšší frekvencí než běžný člověk. Díky této frekvenci těla a vědomí můžete měnit molekulární strukturu těla a vědomí ve vašem okolí. Je to vaše síla v doteku, v požehnání, ve slově, ve vaší přítomnosti. To jsou dary. Je třeba podle toho jednat. Etika probuzeného člověka vede do Dharmy, kdy nevytváříte již další karmické vzorce a vaše slova a činy jsou v souladu s vaší cestou.

Akademie Awakening je o probuzení naší kundaliní energie (vnitřní síly), ale není jen o ní. Je o probuzení našeho těla, ale není je o něm. Je o probuzení našeho srdce. Je především o poznání, pravdě a svobodě. Svoboda je ticho, život, klid, radost, pohyb, poznání, sdílení…. Je to cesta k sobě samému. Celý proces je sjednocení se s Jednotou a zákonitostmi této planety. Vede nás k vidění a prožívání pravdy a integrity. Pokud máme vidění, vnitřní vidění věci, tak jak jsou, nastává svoboda. Vidění je svoboda. Awakening® systém, který probouzí, uzdravuje naše srdce, tělo i duši.

Awakening je probuzení našeho života uvnitř nás. Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme. Záměrem Akademie Awakening, je zažít a dojít do tohoto stavu, kdy jsme v jednotě sami se sebou a s druhými. Při procesu dochází k uzdravení vztahů, problémů života. Fyzické zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty.

Budeme vás provázet procesy, učením, meditacemi, starodávnými rituály, kundalini jógou, léčivými procesy, masážní terapii, posvátným prostorem, alchymii zvuku, hlasu a dalšími. Pro mnoho z vás to znamená, že se prohloubí vaše spojení s tělem, duší a Kundalini. Mnoho z vás dostane dary léčení, vedení, vidění, pravdy, lásky, hojnosti, jasnosti… . Benefity, které vás vedou přímo do Jednoty.

Její výjimečnost je v komplexnosti, sjednocení, prolnutí a využití v běžném životě a praxi. V záměru, v pozadí mnoha procesů, je cesta do jednoty, a požehnání tomuto systému.

Tato škola je určena lidem, kteří chtějí postoupit v sobě skutečně hluboko, do podstaty bytí a chtějí se tak stát šťastnými, probuzenými, transformovanými, průvodci, vědomími, osvícenými lidmi, léčiteli sobě, své rodině i lidem v okolí.

Ohlasy na Akademii Awakening

Awakening a zivot po skole

Vloni jsem prosla skolou Awakening a pokracuju v ni.
Sama si me nasla,kdyz mne bylo nejhur a kdyz jsem uz nevedela jak dal, to je teprve ta chvile, kdy clovek padne na kolena a rekne, tak si me vezmi, uz nemuzu dal.Okamzik, kdy spatrime sami sebe a Boha.
A ja za tuhle chvili dekuji, diky skole jsem dostala klic, ktery mne odemknul dvere k me dusi, k memu nitru.Prosli jsme radou velmi silnych procesu a okamziku, kdy jsme procestovali nase zrozeni, detstvi i soucasnost a meli jsme moznost potkat nase predky.A je uplne jedno,jestli se to odehrava v nasich myslich nebo je to skutecne.
Naucili jsme se milovat sami sebe a verit v nas samotne.
Videt zazraky kazdy den a citit sebe i okoli.
Milovat zivot a brat veci takove, jake jsou.Kdyz mam spatne dny, vim,ze zase prijdou ty dobre.Prozivam to co je, ted a tady!Poznala jsem uzasne zeny-bohyne a me velke a srdecne DĚKUJI patri vam vsem a predevsim Nicol a Verunce, ktere nas provazely na nasi ceste.Dekuji za vas z celeho srdce, jste moje rodina.
Svuj zivot si tvorime my sami…?

S laskou, virou a pokorou

Blanka ❤

Škola awakening?

Jednoduše? Naprostá krása bytí… Napíši svůj krátký příběh. K Nicol do školy jsem se přihlásila poté, co jsem zažila terapii Awakening na vlastní kůži. Naprosté nadšení vystřídalo obrovské odhodlání. Dlouho jsem cítila, že chci „něco“ dělat, jen jsem neměla směr ani cíl…, až tato škola a především Niky mi dala směr a ukázala CO a hlavně JAK. Bylo to období silné práce a náročných procesů, krásy meditací i fantastických přátelství. Jsem za to neskutečně vděčná. Změnil se mi život, a to tak, že úplně. Vymanila jsem se ze zaměstnaneckého poměru ve zdravotnictví (25 let) a teď už nám 2 masážní a terapeutická studia. Teď jsem svobodná bytost, řídící si svůj vlastní čas a hlavně život sama. Začaly se dít zázraky…, stačilo jen uvěřit. Děkuji Nicol za náročný a přitom laskavý přístup, Verunce za zajištění organizace a láskyplnou náruč a všem spolužákům, za to, že jsem je mohla poznat.

 

Mirka

 Z celého festivalu a školy, který byl opravdu nádherný, mám nejhlubší zážitek z tvého programu. Hodně to se mnou rezonovalo a byla jsem opravdu jedno, mám to pořád v paměti a dlouho mi trvalo, než jsem potom začala komunikovat s okolím v tu sobotu. Nechtěla jsem vůbec odejít z toho, v čem jsem byla během tvého cvičení.

Je to silné, opakuji se, ano, ale pro mě je to důležité hodně. Od prvního setkání s tebou na letišti se mi začal měnit život a vím, že to je teprve začátek.

Ještě jednou VELIKÉ DÍKY. JSI DAR A DÁVÁŠ. ?❤️

Martina Utikaliva

Ano, chci se přihlásit. To je přesně pro mě.
Pro další informace.

Celý náš život je podepírán čtyřmi pilíři. Pokud tyto pilíře nejsou v rovnováze a nenaplněny, náš život se stává utrpením. Awakening naplňuje všechny 4 pilíře.

Náplň školy – 4 pilíře

Hlavní náplní školy je 1. pilíř. V tomto pilíři budeme procházet hlavními tématy během celé školy. Učením, procesy, rituály, požehnáním, spojením, realizaci naší přítomnosti, probuzením. Díky těmto technologiím obdržíme nástroje jak využít tohoto spojení v běžném živote.

 1. Proces a rituál Spojení s Božstvím, pouto s Božstvím.
 2. Proces a rituál  –  Průchod prenatálu, Cesta během těhotenství a znovuzrození.
 3. Proces a rituál Osvobození našich předků s mokšou. Jak pomoci duši opustit fyzické tělo a přejít na druhy břeh. Jak odvézt duši do světla u umírajícího a jak pomoci duším, kteří nesplnily svůj inkarnační cyklus, aby obdržely Mokšu – osvobození se od utrpení po smrti a jití do světla.
 4. Proces a rituál probuzení kundalini – aktivace
 5. Proces a rituál Hojnosti
 6. Proces a rituál Smrti – nácvik osobní cesty průchodu duše étery po opuštění našeho těla do světla.
 7. Proces a rituál očisty čakry lůna(čakry dělohy). Čakra lůna je nejposvátnější bod v našem těle. Očista čakry nám pomůže vybudovat silné vědomí, tělo a silný a zářící elektromagnetické pole. Celý proces očisty od kralických vlivů našich partnerů.
 8. Proces, technologie, rituál Masážní terapie Awakening. Dotek je jedním z možností jak zprostředkovat komunikaci božství a těla. Je to aktivace Kundalini, Sri Jantry.
 9. Rituál tvoření posvátného prostoru. Posvátný prostor doma, v práci, v místech, kde se se pohybujeme je velmi důležité. Vastu technologie energie ve vztahu k bydlení. Rituály odvádění duchů, geopatogenních zón, čištění domů a míst.
  Proces, rituál Ohňové puji (HOMA)je velmi mocný ohňový rituál, který dokáže čistit až 9 životů z minula a posílat energie až do 9 životů dopředu našim potomkům. Oheň má moc hřát, ale i strávit. Homa stravuje silně negativitu v našem životě. Očištění od negativních vzorců a energii.
 10. Rituál vědomé technologie stravovaní a požehnání jídlu. To jak se vztahujeme k jídlo a jak ho přijímáme vytváří naši velmi silnou nebo slabou energii. Je to vztah s matkou zemí.
 11. Proces 64dikša
 12. Gongová Puja, koupele, sound healing
 13. Rituál přivítání narození dítěte. Důležitá fáze života
 14. Přivolání silné duše do našeho života, otěhotnění.
 15. Umění hry na mísy, gongy, posvátné rituální nástroje.
 16. Všemi rituály projdete a z 80% je budete moci předávat i dále svým klientům, rodině, přátelům.

Masážní terapie Awakening

Pouze v neutralitě, pouze v hloubce sebe sama se může uskutečnit bytostně přítomné setkání. Teprve z této hloubky může vzniknout kvalita doteku, který je pak schopen nás i druhé zasáhnout. Dotek, který rozpouští emocionální brnění, který je schopen vyjádřit soucit a lásku. Takový dotek může snadno rozproudit blokované a zadržované energie, bolest, nemoc.

Dotek je zapomenutý lidský jazyk. Oživuje a otvírá nás. Není možné se někoho dotknout, aniž bychom sami byli dotčení. Dotek, který nic nevyžaduje, který se rodí z radosti z kontaktu, který je plný soucítění a nevychází z žádné techniky, je nesmírně léčivý dar.

Opravdový dotek je přímo spojený se schopností kontaktu, spojení. Když jsme skutečně spojení sami se sebou, když se spojíme s naší podstatou, místem bez formy, můžeme se pak opravdu propojit s druhými. Když se vztahujeme z tohoto místa, všechny naše vztahy (se situacemi, lidmi, přírodou, partnery, klienty…) se začnou léčit. Tím se běžná masáž mění na mimořádnost.

Darem opravdového spojení (doteku) je prožitek a vědomí toho, že jsme nikdy nebyli skutečně oddělení. Vědomí toho, že jsme ve skutečnosti nikdy nebyli oddeleni. To nám umožní vnímat, cítit, léčit sebe i druhé. V tichu a zklidnění se nachází Božství. To je Awakening. Ruce terapeuta pouhým dotekem na povrchu těla dokáží nahlédnou do nitra problému a něžnou silou pomohou k harmonizaci vnějšího i vnitřního těla. Vědomí terapeuta pomáhá prožít a překonat nekomfortní situace, problémy života.

1. Masážní terapie Awakening(MTA) – masáž vědomí, Vědomím. Aktivace Kundalini, celý systém aktivace Sri Jantry a okruhů.

2. Zasvěcení do umění hra na gong, tibetské mísy a rituální nástroje

3. Zasvěcení do otevření hlasu – sám sobě nejsilnějším instrumentem

4. Chiropraxe Awakening – uvolnění bloků a transformace skrze pozice těla.

5. Technologie stravování, vztah ke svému tělu, rituály stravování, vztah ke stravě – vztah k vlastnímu tělu.

Technologie použití zvuku v Awakeningu

Na počátku bylo slovo a to slovo bylo od Boha. A Bůh řekl budiž světlo, ale to zvuk již existoval. A gongy a mísy hrály dál bez přerušení a povolily hranice a nastala pravda. Základem vesmíru je pohyb, průtok, vibrace. Stagnace, oddělenost, rezistence nám způsobují nedostatek volného plynulého toku energie. Na nejhlubší úrovni vědomí jsme čistá energie, a energie není nikdy nehybná – vibruje. Gong, tibetské mísy, buben, mušle , ladičky a flétna je považován za hudební nástroj, který rezonuje s naší vlastní existencí. Silné kosmické zvuky, které vycházejí z gongu a mís, ladiček, pronikají do každé buňky v těle, které jsou pak v harmonii s tímto biologickým zvukem. Je to zvuk srdce naší matky země, zvuk naší biologické matky, kterému jsme naslouchali 9 měsíců v matčině děloze. Gong nás uvolňuje na nejhlubší úrovni, propojuje nás, zklidňuje mysl a čistí cestu pro léčení, vytváří posvátný prostor, který přináší klid v srdci a transformaci. Práce těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký stav, kdy se propojujeme na nehlubší úrovni s božstvím. Gong. G jako good-bůh. Ong jako aktivní energie. Tedy Bůh v akci.

Zvuk je fenomén sám o sobě. V awakeningu přistupuje ke zvuku jako k instrumentu, který nás spojuje s jednotou s božstvím. Využívá se jako muzikoterapie, při másážích a při rituálech. Jako léčení i jako transformaci. Využívá se při hraní posvátné geometrie sri yantry.

1. naučíte se používat vědomě , léčebně zvuk při masážích skrze tibetské mísy, gongy a posvátné nástroje, naučíte se používat hlas k léčení.

2. Naučíte se jak vést gongové koupele,

3. Sound healing a muzikoterapii.

4. Jak vézt a pracovat se skupina účastníků.

Joga není jen o cvičení, je do hluboká duchovní praxe. Projdeme

 1. Bhakti jogou,
 2. Kundalini jogou,
 3. Sound jógou, Shakti jógouKryja joga
 4. Gong joga

kterou můžete využívat pro svou praxi, pro vedení individuální i menších skupin. Hlavním cílem je probudit plný potenciál lidského vědomí v každém jedinci. To znamená odstranit vnitřní dualitu, vytvořit schopnost hluboce naslouchat, kultivovat vnitřní ticho a dosáhnout jednoty, probuzení, prosperity a výtečnosti ve všem, co děláme.

Každý člověk, který se duchovně probudí a každý student Awakeningu, který je probuzen, má své jemněhmotné tělo, které vibruje vyšší frekvencí než běžný člověk. Díky této frekvenci těla a vědomí můžete měnit molekulární strukturu těla a vědomí ve vašem okolí. Je to vaše síla v doteku, v požehnání, ve slově v přítomnosti. To jsou dary.  Správné pochopení probuzení vede člověka do Dharmy, kdy nevytváříme již další karmické vzorce a naše slova a činy jsou v souladu s naší cestou. Probuzení, je o probuzení naší kundaliní energie (vnitřní síly), ale není jen o ní. Je o probuzení našeho těla, ale není je o něm. Je o probuzení našeho srdce. Je především o poznání, pravdě a svobodě. Svoboda je ticho, život, klid, radost, pohyb, poznání, sdílení…. Je to cesta k sobě samému. Celý proces je sjednocení se s Jednotou a zákonitostmi této planety. Vede nás k vidění a prožívání pravdy a integrity. Pokud máme vidění, vnitřní vidění věci, tak jak jsou, nastává svoboda. Vidění je svoboda. Awakening® systém, který probouzí, uzdravuje naše srdce, tělo i duši. V tomto pilíři obdržíte poznání, prožitek jak udržet tento stav vědomí a jak žít v probuzení. Stav je krásný prožitek, umění je udržet tento stav.

Awakening® přijímám jako požehnání, které nám bylo dáno k tomu, abychom mohli proměnit naše bolesti a utrpení v radost a plný život.

Awakening škola – termíny

TERMÍNY JEDNOTILIVÝCH SETKÁNÍ (místo konání kousek od Brna):

24-25.9. 2023

20-22.10. 2023

25-26.11. 2023

16-17.12. 2023

20-21.1. 2024

17-18.2. 2024

Celková cena Awakening školy: Kč 36 500,-, při platbě do 31.7.2023.

Cena 38000,- při platbě po 31.7. 2023

Školné lze ve v případě potřeby rozdělit i do dvou splátek. Cena školného je pak 38000,-

V případě velké aspirace a touhy školu absolvovat a nedostávají se vám prostředky kontaktujte mě. Budeme se snažit najít řeší.

V ceně jsou zahrnuty i výukové materiály.

Škola je certifikovaná a na závěr dostanete Certifikát o absolvování Akademie Awakening.

Lektorky, které na akademii potkáte:

Nicol Kozaková

Mirka Rašková

Ingrid Šimková

Taraka Solej

Jitka Pištěková

Lucie Aestra Prostřední

Přejít k přihlášce
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. SOUHLASÍM