Akademie Awakening®2018-10-03T16:07:07+00:00

Akademie Awakening®

„Celý proces spirituálního růstu je konfrontace sebe sama.“

Sri Bhagavan

Namaste všem. Srdečně vás zvu k již pátému výcviku školy Awakening.

Ti, jenž jsou předurčeni splynout s Nejvyšším Světlem, jsou již zde, na této planetě a připravovali se po mnoho životů. Našli svou cestu, kterou se chtějí ubírat a růst do Světla.

Škola Awakening je cesta do Jednoty a je nesmírně silná, život radikálně transformující a výjimečně sjednocující. Škola využívá procesy a technologii vědomí duchovní školy Oneness Univerzity. Celý proces školy vám dá jedinečné spojení s Božstvím a Nejvyšším světlem a dá vlastnosti laskavosti, pravdivosti a hojnosti.

Procesy a technologie pomáhají vytvářet šťastné lidi, kteří cítí lásku a propojenost jako svůj přirozený stav bytí. Škola není podmíněna vyznáním ani náboženstvím, je to o stavu Jednoty.

To mě zajímá. Chci rovnou přejít k přihlášce.
Chci více informací o Awakening škole.

Náplň školy/akademie:

Během této školy budeme zkoumat učení a techniky, které odhalí skrytou sílu uvnitř náš – podporující blaho, zdraví, bohatství, lásku a mír ve všech aspektech našeho těla, mysli a kundalini. Budeme vás provázet meditacemi, starodávnými rituály, kundalini jógou, léčivými procesy, kruhy moudrosti, posvátným prostorem a dalšími. Pro mnoho z vás se prohloubí vaše spojení s tělem, myslí nebo kundalini. Mnoho z vás dostane dary, vidění, pravdu, lásku… . Benefity, které vás vedou přímo do Jednoty.

Jeho výjimečnost je v komplexnosti a využití přírodních zákonitostí a principů, moudrosti našich předků. Awakening je technologii, která rezonuje se záměre této planety a sjednocuje v Jednotu, kdy naše hluboké oddělené já začne prožívat Jednotu samo se sebou, s přírodou, se zvířaty, s lidmi a s nejvyšším vědomím. Zde nacházíme mír a klid uvnitř našeho nitra. Procesy a technologie pomáhají vytvářet šťastné lidi, kteří cítí lásku a propojenost jako svůj přirozený stav bytí. Škola není podmíněna vyznáním ani náboženstvím, je to o stavu Jednoty.

Záměrem školy Awakening je Probuzení duchovní podstaty v každém z nás a využití léčebných metod starých několik tisíc let v moderní praxi, ale i další rozvoj člověka a šíření této moudrosti, včetně praktických rad mezi bytosti, které hledají zdravý, vyrovnaný, probouzený život v Jednotě.

Tato škola je určena lidem, kteří chtějí postoupit v sobě skutečně hluboko, do podstaty a chtějí se tak stály šťastnými, Probuzenými, transformovanými, vědomími lidmi, léčiteli sobě, své rodině i lidem z okolí.

Garantovaní terapeuti Awakeningu prošli na škole hlubokými duchovními procesy vnitřního poznání, vzdělání a ve svém růstu dospěli k Mukti iniciaci, která je v našich životech to nejvyšší, co může člověk obdržet. Mohou předávát Deekshu – Požehnání milosti, zažívají velmi silné okamžiky božské přítomnosti a milosti. Jejich cesta vyvrcholí nejhlubším prožitkem Jednoty – stavu, po kterém hledající touží po tisíciletí, stavu, který představuje vrchol duchovní evoluce.

Záměrem školy Awakening je

Probuzení duchovní podstaty v každém z nás.

Záměr Awakening

– je studium v oborech transformace, spiritualita, fytoterapie, neuromuskulární terapie, chiropraxe, masáže, dietetika, diagnostika, ayurvéda, muzikoterapie, jóga, naturterapie. Je ale také cestou, jak vystoupit ze systému, jak fungovat mimo systém a jak naplnit naše životy a žít je v míru, lásce, pokoře a naplnění ve vztazích a okolním světe. Tradice Awakeningu a zkušenost je více než 15ti letá. Škola funguje již 5. rokem.

Přečtěte si některé ohlasy na Akademii Awakening

Awakening a zivot po skole

Vloni jsem prosla skolou Awakening a pokracuju v ni.
Sama si me nasla,kdyz mne bylo nejhur a kdyz jsem uz nevedela jak dal, to je teprve ta chvile, kdy clovek padne na kolena a rekne, tak si me vezmi, uz nemuzu dal.Okamzik, kdy spatrime sami sebe a Boha.
A ja za tuhle chvili dekuji, diky skole jsem dostala klic, ktery mne odemknul dvere k me dusi, k memu nitru.Prosli jsme radou velmi silnych procesu a okamziku, kdy jsme procestovali nase zrozeni, detstvi i soucasnost a meli jsme moznost potkat nase predky.A je uplne jedno,jestli se to odehrava v nasich myslich nebo je to skutecne.
Naucili jsme se milovat sami sebe a verit v nas samotne.
Videt zazraky kazdy den a citit sebe i okoli.
Milovat zivot a brat veci takove, jake jsou.Kdyz mam spatne dny, vim,ze zase prijdou ty dobre.Prozivam to co je, ted a tady!Poznala jsem uzasne zeny-bohyne a me velke a srdecne DĚKUJI patri vam vsem a predevsim Nicol a Verunce, ktere nas provazely na nasi ceste.Dekuji za vas z celeho srdce, jste moje rodina.
Svuj zivot si tvorime my sami…?

S laskou, virou a pokorou

Blanka ❤

Škola awakening?

Jednoduše? Naprostá krása bytí… Napíši svůj krátký příběh. K Nicol do školy jsem se přihlásila poté, co jsem zažila terapii Awakening na vlastní kůži. Naprosté nadšení vystřídalo obrovské odhodlání. Dlouho jsem cítila, že chci „něco“ dělat, jen jsem neměla směr ani cíl…, až tato škola a především Niky mi dala směr a ukázala CO a hlavně JAK. Bylo to období silné práce a náročných procesů, krásy meditací i fantastických přátelství. Jsem za to neskutečně vděčná. Změnil se mi život, a to tak, že úplně. Vymanila jsem se ze zaměstnaneckého poměru ve zdravotnictví (25 let) a teď už nám 2 masážní a terapeutická studia. Teď jsem svobodná bytost, řídící si svůj vlastní čas a hlavně život sama. Začaly se dít zázraky…, stačilo jen uvěřit. Děkuji Nicol za náročný a přitom laskavý přístup, Verunce za zajištění organizace a láskyplnou náruč a všem spolužákům, za to, že jsem je mohla poznat.

 

Mirka

 Z celého festivalu a školy, který byl opravdu nádherný, mám nejhlubší zážitek z tvého programu. Hodně to se mnou rezonovalo a byla jsem opravdu jedno, mám to pořád v paměti a dlouho mi trvalo, než jsem potom začala komunikovat s okolím v tu sobotu. Nechtěla jsem vůbec odejít z toho, v čem jsem byla během tvého cvičení.

Je to silné, opakuji se, ano, ale pro mě je to důležité hodně. Od prvního setkání s tebou na letišti se mi začal měnit život a vím, že to je teprve začátek.

Ještě jednou VELIKÉ DÍKY. JSI DAR A DÁVÁŠ. ?❤️

Martina Utikaliva

Ano, chci se přihlásit. To je přesně pro mě.
Pro další informace.

Celý náš život je podepírán čtyřmi pilíři. Pokud tyto pilíře nejsou v rovnováze a nenaplněny, náš život se stává utrpením. Awakening naplňuje všechny 4 pilíře.

1. Pilíř

– spiritualita (procesy, rituály, požehnání, sexualita)

Zrcadlí se v něm duchovní moudrost, učení a principy našich předků, linie velkých Mistrů a Avatarů. Awakening je cesta do Jednoty a je nesmírně silná, život radikálně transformující a výjimečně sjednocující. Škola využívá procesy a technologii vědomí duchovní Academie. Také nás učí vědomě pracovat se svou sexualitou a propojovat se v životě skrze sexualitu s vyšším principem.

2. Pilíř

– léčitelství – muzikoterapie (byliny, masáže, chiropraxe, ayurvéda, dietetika, diagnostika, tibetské mísy, gong, stravovaní, diagnostika a výklad z karet, výroba přírodních produktů)

Naučíte se, jak jíst dle vaší konstituce a také jak mají jíst vaši blízcí či klienti. Naučíte se, jak komunikovat vědomě s jídlem a vodou, aby vás léčilo.

Porozumíte používání jednotlivých bylin, hotových směsí a vzájemným kombinacím, také kořením. Získáte diagnostiky a kontraindikace, a to podle symptomu a konstituce. Ruce terapeuta pouhým dotekem na povrchu těla dokáží nahlédnou do nitra problému a něžnou silou pomohou k harmonizaci vnějšího i vnitřního těla. Vědomí terapeuta vám pomůže prožít a překonat nekomfortní situace, problémy vašeho života.

3. Pilíř

– jóga
(Projdete několika druhy yog. Yoga není jen o cvičení, je do hluboká duchovní praxe. Projdete Bhakti yogou, Kundalini yogou, Karma yogou, Krija yogou, Awakening yogou).

Kundalini jóga nám v celém procesu pomůže udržet a revitalizovat tělo. Hlavním cílem je probudit plný potenciál lidského vědomí v každém jedinci. To znamená odstranit vnitřní dualitu, vytvořit schopnost hluboce naslouchat, kultivovat vnitřní ticho a dosáhnout prosperity a výtečnosti ve všem, co děláme.

4. Pilíř

– etika probuzeného člověka.

Každý člověk, který se duchovně probudí a každý student Awakeningu, který je probuzen, má své jemněhmotné tělo, které vibruje vyšší frekvencí než běžný člověk. Díky této frekvenci můžete měnit molekulární strukturu ve vašem okolí. Je to vaše síla v doteku, v požehnání, ve slově. To jsou dary. Je třeba podle toho jednat. Etika probuzeného člověka vede do Dharmy, kdy nevytváříte již další karmické vzorce a vaše slova a činy jsou v souladu s vaší cestou.

Awakening-probuzení, je o probuzení naší kundaliní energie (vnitřní síly), ale není jen o ní. Je o probuzení našeho těla, ale není je o něm. Je o probuzení našeho srdce. Je především o poznání, pravdě a svobodě. Svoboda je ticho, život, klid, radost, pohyb, poznání, sdílení…. Je to cesta k sobě samému. Celý proces je sjednocení se s Jednotou a zákonitostmi této planety. Vede nás k vidění a prožívání pravdy a integrity. Pokud máme vidění, vnitřní vidění věci, tak jak jsou, nastává svoboda. Vidění je svoboda. Awakening® systém, který probouzí, uzdravuje naše srdce, tělo i duši.
Awakening je probuzení našeho života uvnitř nás. Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme. Záměrem techniky Awakening, školy a kurzů je zažít a dojít do tohoto stavu, kdy jsme v jednotě sami se sebou a s druhými. Při procesu dochází k uzdravení vztahů, problémů života. Fyzické zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty.

Awakening® přijímám jako požehnání, které nám bylo dáno k tomu, abychom mohli proměnit naše bolesti a utrpení v radost a plný život.

Awakening škola – termíny

Škola masážní terapie Awakening s garancí terapeuta.

  • 27. – 28. 10. 2018

  • 24. – 25. 11. 2018

  • 14. – 15. 12. 2018

  • 26. – 27. 1. 2019

  • 23. – 24. 2. 2019

  • 23. – 24. 3. 2019

  • 11. – 12. 5. 2019

V červenci a srpnu je volno.

Celková cena Awakening školy: Kč 24.000,-

V ceně jsou zahrnuty výukové materiály.

Škola má dva ročníky. II. Ročník je prohloubení, můžete absolvovat, ale není to podmínkou studia I. Ročníku. Cena II. ročníku je Kč 12.000,- a probíhá v následujícím roce ve 4 víkendech.

Přihláška do Awakening školy 2018/2019

Přihlašuji se na:

[recaptcha]