Načítám Akce
akce již proběhla.

Hlavním pilířem Kundalini jogy je její probuzení a pozvedání, bezpečně a postupně od 1. až po 7. čakru. Problémem dnešní doby je, že se Kundalini velmi rychle probouzí vlivem tlaku a způsobem běžného života, což způsobuje mnoho problémů i v duchovním růstu i ve zdraví. Postupné probouzení a práce s Pránou (životní energii) a Apanou (vylučováním) způsobí tlak a postupné bezpečné povznesení. Cílem je probudit se do své vlastní duše. Pokud jsme spojeni se svou vlastní duší, jsme v míru a jednotě sami se sebou.

Během 12 lekcí projdeme tímto procesem, kdy budeme pracovat na posilování nervového systému a celého endokrinního systému. Tímto je zaručena bezpečnost. Je důležité si uvědomit, že Kundalini není žádná energie, o které se píše, ale je to skutečné božství a skutečná podstata nejvyššího vědomí v nás. Díky hluboké muzikoterapeutické relaxaci uvolníme celé tělo i mysl.

Postupně každé pondělí a čtvtek v Brně od 7.1. – 25.3. v 12 ti lekcích projdeme celým procesem, prožijete si vlastní probuzení Kundalini a uchopíme co je skutečná podstata Kundalini v našich životech. Benefitem je regenerace a revitalizace celého našeho těla, pozvednutí našeho vědomí a tím i vnímání, života kolem nás.

Je to krásný a hluboký proces. Velmi jsem se na tento cyklus těšila a nechávala ho na začátek roku 2019, kdy bude vše ještě podpořené tímto rokem.

Program:
1. Učení
2. Rozcvičení
3. Krije
4. Relaxace- Muzikoterapie
5. Meditace

Cena úterý 10 lekcí / 2000,-Kč.

Termíny:

leden 15.,22.,29., 2019
únor 5.,12.,19.,26.2019
březen 5.,12.,19. 2019