Načítám Akce
akce již proběhla.

Přátelé, v říjnu jsem pro vás připravila další jednodenní kurz základu Awakening, tentokrát s mísami, který jsem autorizovala a garantovala. Projdeme si základ zad a naučíme se používat tibetské mísy v celém procesu. Tibetské mísy jako zvuk jsou velkým přínosem v praxi, dotýkají se až buněčné úrovně a pracuji s našimi návyky, programy, přesvědčeními. Působí velmi silně i na fyzické tělo.
Ve své terapeutické a jogové praxi více a více zjišťuji, jak hluboký vliv mají zvuky v léčbě a regeneraci nejen našeho tělo, ale hlavně v prožívání našich programů a bloků.
Awakening s mísami tvoří prostor pro hlubokou terapeutickou praxi a léčbu. Tento prostor, který se díky okruhům a pozicím, které jsou v Awakeningu uloženy vytváří místo, kde programy, nemoci, překážky v životě se neutralizují a prožívají. Člověk přichází na masáž s daným problémem a celá terapie uchopí díky aktivaci kundalini, problém člověka a dovede ho do bodu kdy se problémy začnou neutralizovat a prožívat. Téma daného kurzu bude aktivace probuzení Kundalini a probuzení těla a proti to traumat po při porodu. Kurz je výukový i procesní. I přesto, že je jen jednodenní, má velký procesní vliv na naše životy.