Načítám Akce
akce již proběhla.

Akademie Awakening®

Awakening je ucelený celostní systém, který je podpírán 4 hlavnímí pilíří zákonitostí této planety. Jeho výjimečnost je v komplexnosti a využití přírodních zákonitostí a principů. Není to žádný nový systém, je jen sjednocením nejúčinnějších technologii, které rezonují s touto planetou.

Škola Awakening – je studium v oborech: transformace, spiritualita, fytoterapie, neuromuskulární terapie, chiropraxe, masáže, dietetika, diagnostika, ayurvéda, joga. Tradice Awakeningu a zkušenost je více než 15ti letá. Dále pak škola funguje již 5 rokem.

Záměrem školy Awakening je Probuzení duchovní podstaty v každém z nás a  využití léčebných metod starých několik tisíc let v moderní praxi, ale i  další rozvoj člověka a šíření této moudrosti, včetně praktických rad, mezi bytosti, které hledají zdravý, vyrovonaný, probouzený život v Jednotě.

Ti,  kteří se rozhodli být léčitli, duchovními lidmi, pomocníky světla a sjednotit se s  Nejvyšším Světlem, jsou již zde, na této planetě a připravovali se po mnoho životů. Našli svou cestu, kterou se chtějí ubírat a růst do Světla.

Procesy a technologie pomáhají vytvářet šťastné lidi, kteří cítí lásku a propojenost jako svůj přirozený stav bytí. Škola není podmíněna vyznáním ani náboženstvím, je to o stavu Jednoty.

Garantovaní terapeuti Awakeningu , prošli na škole hlubokými duchovními procesy vnitřního poznání, vzdělání a ve svém růstu dospěli k Mukti iniciaci, která je v našich životech to nejvyšší, co může člověk obdržet. Mohou předávát Deekshu – Požehnání milosti, zažívají velmi silné okamžiky božské přítomnosti a milosti. Jejich cesta vyvrcholí nejhlubším prožitkem Jednoty – stavu, po kterém hledající touží po tisíciletí, stavu, který představuje vrchol duchovní evoluce.

Tato škola je určena lidem, kteří chtějí postoupit v sobě skutečně hluboko, do podstaty a chtějí se tak stály šťastnými, Probuzenými, transformovanými bytostmi a léčiteli sobě, své rodině i lidem z okolí. Garance školy slouží k tomu, aby bylo jasné a zřejmé, kdo v této oblasti  provozuje kvalitní a pravdivý Awakening.

4 Pilíře

  1. Pilíř – spiritualita(procesy, rituály, požehnání)

Zrcadlí se v něm duchovní moudrost, učení a principy našich předků, linie velkých Mistrů a Avatarů.  Awakening je cesta do Jednoty a je nesmírně silná, život radikálně transformující a výjimečně sjednocující. Škola využívá procesy a technologii vědomí duchovní O&OAcademie.

  1. Pilíř – léčitelství – muzikoterapie (byliny, masáže, chiropraxe, ayurvéda, dietetika, diagnostika, tibetské mísy, gong)

porozumíte používání jednotlivých bylin, hotových směsí a vzájemným kombinacím. Získáte znalosti limitů, diagnostiky a kontraindikací a to podle symptomu a konstitutue. Ruce terapeuta pouhým dotekem na povrchu těla dokáží nahlédnou do nitra problému a něžnou silou pomohou k harmonizaci vnějšího i vnitřního těla. Vědomí terapeuta vám pomůže prožít a překonat nekomfortní situace, problémy vašeho života.

  1. Pilíř – joga(Kundalini joga)

Kundalini joga nám v celém procesu pomůže udržet a revitalizovat tělo. Hlavním cílem je probudit plný potencial lidského vědomí v každém jedinci. To znamená odstranit vnitřní dualitu, vytvořit schopnost hluboce naslouchat, kultivovat vnitřní ticho a dosáhnout prosperity a výtečnosti ve všem, co děláme.

  1. Pilíř – etika probuzeného člověka.

Každá člověk, který se duchovně probudí a každý student Awkaningu®, který je probuzen, má své jemněhmotné tělo, které vibruje vyšší frekvencí než běžný člověk. Díky této frekvenci můžete měnit molekulární strukturu ve vašem okolí. Je to vaše síla v doteku, v požehnání, ve slově. To jsou dary. Je třeba podle toho jednat.

Awakening® škola – informace

Škola masážní terapie Awakening® s garancí terapeuta.

27. – 28. 10. 2018

24. – 25. 11. 2018

14. – 15. 12. 2018

26. – 27. 1. 2019

23. – 24. 2. 2019

23. – 24. 3. 2019

11. – 12. 5. 2019

V červenci a srpnu je volno. Škola probíhá vždy v sobotu a v neděli, pouze ve dvou případech je od pátku do neděle.

Celková cena Awakening® akademie: Kč 24.000,-

V ceně jsou zahrnuty výukové materiály.

Škola má dva ročníky. II. Ročník je prohloubení, můžete abosolovovat, ale není to podmínkou studia I. Ročníku.

Cena II. ročníku je 12000.- a probíhá v následujícím v roce ve 4 víkendech.