Načítám Akce
akce již proběhla.

Probuzení vědomí našeho těla.

Fyzické tělo je prostředkem k prožívání života. Je to náš nejlepší přítel, náš chrám, ve kterém přebýváme v tomto stvoření. Tantrický přístup v Kundalini joze nám umožňuje skrze tělo zažívat vysoké stavy probuzení, prožívat a užívat si života. Říká se, že i Andělé nám závidějí fyzické tělo, protože nám dává mnoho možností. Tělo je dar a chrám a měly bychom se něj dobře starat, protože nám umožňuje zažívání, prožívání, lásku, rozkoš,pomoc. Tělo nám pomáhá také odžívat mnoho našich činů karmických a nepřijaté životní situace. Je velkým požehnáním, když skrze tělo můžeme prožít naši karmu. Tělo jsme pro tento život dostali jen jedno, žádné jiné tělo v tomto životě nedostaneme. Inteligence těla se s námi snaží komunikovat, mnohdy neumíme naslouchat svému tělu a této inteligenci, této řeči nerozumíme.
Naší povinností je starat se o tělo protože jsme ho dostaly půjčené a proto bychom ho měly v pořádku vrátit. V dnešní době se mnohdy staráme více o věci hmotné – své auto, mobilní telefon, o dům – víc než o naše vlastní tělo. Ke svému tělu se stavíme více než nezdvořile a pácháme tak nevědomou sebevraždu. Musíme projít 8,4 milionu inkarnací než se propracujeme k fyzickému tělu.

V 10ti lekcích projdeme cestou, kdy se budeme učit naslouchat vědomí , inteligenci a vnímat potřeby našeho těla, rozpoznat signály a jeho řeč. Navážeme hluboký vztah se svým tělem a dovolíme si prožívat skrze tělo radost, lásku, zdraví a rozkoš.

Tyto lekce jsou koncipované pouze jako kurz.