Načítám Akce
akce již proběhla.

Léčení a sebeléčení skrze zvuk Tibetských mís, gongu.

1. Seznámení se s tím co je tibetská mísa

Kde se vzala a z jakého materiálu se vyrábí. Jak se na ní hraje.  Jak se s ní pracuje. K čemu slouží a jak působí její zvuk. Jak poznat tu správnou.

2. Praktický nácvik sebeléčení a léčení

3. Koupel gongu a mís

Vše ve vesmíru je vibrace. Vesmír pak je v pohybu a vibrace s pohybem vytváří zvuk. Zvuk je něco jiného než hudba. V běžném životě se velmi málo setkáváme se zvuky a vibracemi, které mají na náš organizmus a naše bytí léčebný a relaxační účinek. V přírodě je mnoho zvuků a vibrací, které běžným sluchem a vnímáním nezachycujeme, přitom je na buněčné úrovní vnímáme. Proto, když vstoupíme do přírody cítíme se odpočati a nabiti energii. Existují nástroje, které rezonují s našimi buňkami a dokáží nás dostat do stavu hluboké relaxace, do stavu Jednoty, kdy jsem propojeni sami se sebou. Mají vliv na naší regenerací a léčení těla, mysli a vyšších energetických těl. Tento kurz je určen pro ty, kteří se chtějí napojit na vibraci a zvuk Tibetských mís a naučit se jak léčit sebe i druhé.

Vlastní mísa na worhsopu není nutná. Na workshopu si otevřeme, jak k Tibetským mísám přistupovat, jak s nimi zacházet, vnímat je, naslouchat jím a hrát na ně. Naučíte se sestavu sebeléčení i sestavu na léčení druhých. Sami se ponoříte do hluboké relaxace, meditace a regenerace. Řekneme si něco o frekvencích a jak s nimi pracovat. Ukážeme si sílu Gongu a jeho vliv na naše bytí.

Kdy: 25.5. 2019, začátek 10hod – 15hod. Pauza na oběd.
Kde: Okružní 29a, Lesná, One Yoga centrum
Cena: 1500,- (Pro lidi, kteří navštěvují kurzy Kundaliní jógy sleva 15%)

Počet účastníků je omezen na 12 lidí.
Sebou volné oblečení, vhodné je bíle, není však podmínkou.
K dispozici bude čaj a drobné občerstvení.