Načítám Akce
akce již proběhla.

Téma  a záměr:  Vnitřní rovnováha  a  aktivizace  naší vnitřní síly

Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat, otevřít se možnostem sebeléčení a skrze vědomý dotyk pomoci i svým blízkým.  Naučíte se masáž, která vás povede k pravdivosti sebe sama, napojení na zdroj své vnitřní síly, bytí ve štěstí a lásce. Získané dovednosti můžete využít v rodinách i mezi přáteli. Není třeba mít předchozí zkušenost s masážemi. Na druhou stranu i masérům mohou získané poznatky otevřít nové možnosti.  Velmi doporučuji tuto masáž mezi partnery.

Budeme pracovat s určitými body na bedrech, kterými lze uvolnit energetické bloky z bývalých vztahů, pomoci od menstruační bolesti. Projdeme postupně cestou od 1. až po 7. čakru.

U žen tento vědomý dotyk může uvolnit i bloky v oblasti sexuální, zlepšit prožitky v této oblasti, vedením energie v těle se napojíte na zdroj své ženské síly.  Budu s vámi sdílet moje zkušenosti získané za dobu, kterou takto pracuji. Kurz je transformační. Získané zkušenosti vás posunou dále na vaší cestě.

Přihlásit se můžete na emailu michaela.leichmannova@centrum.cz Kurz je otevřen i absolventům minulých kurzů. Maximální počet účastníků je osm.
Začátek kurzu je v 10 hod., registrace již od 9.30 hod., zakončení v 17 hodin. Podrobnější informace zašlu přihlášeným. Součástí kurzu bude i manuál a videonahrávka, kterou natočíme.

Těším se na společnou práci.