Loading...
Co je systém Awakening® ?2017-12-20T21:54:47+00:00

Awakening je ucelený celostní systém, který je podpírán 4 hlavními pilíři zákonitostí této planety. Jeho výjimečnost je v komplexnosti a využití přírodních zákonitostí a principů. Není to žádný nový systém, je jen sjednocením nejúčinnějších technologii, které rezonují s touto planetou.

Systém Awakening je transformace, spiritualita, fytoterapie, neuromuskulární terapie, chiropraxe, masáže, dietetika, diagnostika, ayurvéda, joga, muzikoterapie. Tradice Awakeningu a zkušenost je více než 12ti letá. Dále pak škola funguje již 5 rokem.

Awakening-probuzení, je o probuzení naší kundaliní energie (vnitřní síly), ale není jen o ní. Je o probuzení našeho těla, ale není je o něm. Je o probuzení našeho srdce. Je především o poznání, pravdě a svobodě. Svoboda je ticho, život, klid, radost, pohyb, poznání, sdílení…. Je to cesta k sobě samému. Celý proces je sjednocení se s Jednotou a zákonitostmi této planety. Vede nás k vidění a prožívání pravdy a integrity. Pokud máme vidění, vnitřní vidění věci, tak jak jsou, nastává svoboda. Vidění je svoboda. Awakening® systém, který probouzí, uzdravuje naše srdce, tělo i duši.

Awakening je probuzení našeho života uvnitř nás. Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme. Záměrem techniky Awakening, školy a kurzů je zažít a dojít do tohoto stavu, kdy jsme v jednotě sami se sebou a s druhými. Při procesu dochází k uzdravení vztahů, problémů života. Fyzické zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty. Awakening® přijímám jako požehnání, které nám bylo dáno k tomu, abychom mohli proměnit naše bolesti a utrpení v radost a plný život.

Awakening klinika

Spolupracuje a je ve spojení s Ayurvédskou  školou v Indii. Také uplatňuj technologie a učení Oneness Univerzity www.onenessuniversity.org

Kurzy a procesy se zaměřují nejen na využívání léčebných metod starých několik tisíc let v moderní praxi, ale i na rozvoj a šíření této moudrosti, včetně praktických rad, mezi bytosti, které hledají zdraví a vyrovonaný, probouzený život.

Cílem je nabídnout léčebný nebo procesní postup vhodný k dosažení úlevy od zdravotních, psychických a duchovních problémů. Tím každému pomoci k překonávání každodenních překážek v dnešní době a dojít k Probuzení a transformaci.

Záměrem této práce je odpomoci lidem od bolesti, nemoci, nespokojenosti, žít život v pravdě, čiré radosti, rovnováze, přirozenosti a tím přispět k vyšší kvalitě vědomí a života každého člověka a celé planety. Awakening učí lidi umění žití. Pomáhá jím uvidět pravdu a tím svobodu.

Nabízím celostní systémy masáží a medicíny, neuromuskulární chiropraxi, rehabilitační jogu, diagnostiku, léčbu dlouhodobých (chronických) obtíží, léčbu boleti páteře, zad, kloubů, úzkostí, depresí, cukrovky, artrozy, rakoviny, alergii atd. A především projít procesem Probuzení, Transformace a Realizace.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. SOUHLASÍM