Loading...
GONGOVÁ PUJA2022-03-06T09:04:32+00:00

Gong Puja je posvátný léčivý obřad, POSVÁTNÁ LÉČIVÁ CEREMONIE pro vodnářský věk.
Gongová puja je mocná technologie vědomí. Puja je v pravdě vyjádřením vděčnosti. Vděčnost je nejsilnějším oslavou božství a také nejsilnější praktikou jak přivolat milost, zázraky a požehnání do našich životů ať už se jedná o harmonické vztahy, zdraví, prosperitu, štěstí, úspěšnost…..
Gongy sami o sobě jsou transformační, léčebnou medicínou, technologii vědomí a propojení s pujou, obdržíme mnoho požehnání v našich životech.
Gongy jsou umístěny v kruhu uprostřed místnosti a lide leží okolo gongu do kruhu. Hráči vstupují jednotlivě do kruhu a vytváří nepřetržité hraní 7,5hod v 10ti cyklech v jemném proudu gongů, které jsou na sebe laděné v různých frevencich. Toto ladění buduje silné léčivé, energetické pole. Tento bezpečný prostor je jako vesmírná loď, která nás veze do hlubokých stavů relaxace, meditace, spánku.

Zvuk produkovaný min 8mi velkými gongy při jemné hlasitosti vytváří pocit hloubky spojení, nás samých, vesmíru. Tyto vibrace se spojují, mísí se mezi sebou, vytváří jediný zvuk a stávají se jedním gongem. Vzniká hojný energeticky déšť souzvuku, kde se rodí krásná expozice zvukových obrazů, neomezených frekvencí a binaurálního zvuku velké hloubky a radosti. V této zvukové úrovni jsou pro nás gongy jako pohlazeni, masaž těla, mysli, vědomí a buněk. Bortí bariery mysli.
Puja nám poskytuje hluboký odpočinek a vede nás do delta stavu mysli. Je to hypnotický nebo meditační stav, působící na úrovni buněk a stresu těla. Také stimuluje parasympatický nervový systém, navozuje stav odpočinku, a spouští fyzické a energetické znovuzrození.
Když se otevřeme, když nasměruje ten správný záměr, myšlenky, začne k nám proudit požehnání a energie mnoha léčení. Začne k nám proudit energie, která se vyrovná mnoha meditacím. Když máme důvěru je možné vše. Zázraky prší z nebe.
Gongová puja byla vytvořena Grand gong mistrem Donem Conreauxem (náším učitelem) pro věk vodnáře. Každý může na vlastní muži zažít tento, výjimečný nezapomenutelný prožitek, proces.

Průběh puji

Úvod (povíme si o zvuku gongu, naladíme se na naše srdce skrze mantry, uvítací rituál)
Ananda mandala (kruh blaženosti) – velmi mocná dechová Sadhana, která aktivuje a čistí naše čakry, probouzí Kundalini.
Pauza (příprava našich lůžek na spaní)
Gong puja 7,5 hod 10 cyklu (během puji spíme, nebo meditujeme, rozjímáme). Můžete kdykoliv odejit dle vaší potřeby.
Ranní probuzení se do písně duše Japji.
Hraní na flétnu a koshi zvonky
Snídaně, rozloučení, sdílení.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. SOUHLASÍM