Jak přijmout Homu a jak se na ni připravit

Namasté přátelé

 

Jak můžete přijmout Homu se záměrem?

 

V daný čas , kdy budu Homu provádět se zklidněte, pokud můžete zapalte si svíčku, přivolejte Boží přítomnosti do vašich srdcí a dejte si silný záměr na téma, na které se zrovna Homa dělá. Požádejte vaše Božství, ať požehná vašemu záměru. Tj. Osvobození vašich předků a vaší rodové karmy.

Můžete si opakovat Moola mantru či jméno vašeho Božství, nebo jméno Sri Amma Bhagvan, nebo Krista, Buddhy, kohokoli v co věříte, pokud věříte třeba ve světlo a vaše Božství nemá fyzickou podobu, zaměřte svoji pozornost na světlo nebo na pocit, který cítíte uvnitř nitra.

Moola mantru také nalezente ve videích.

 

Moola Mantra

Om Satchitananda Parabrahma

Purushothama Paramatama

Sri Bhagavati Sametha

Sri Bhagavate Namaha

 

Můžete si představovat, jak oheň stravuje všechny překážky, emoce, bolesti, programy, situace, představy. Zůstávejte s tím pocitem, jak vám to bude možné. Na závěr vyjádřete vděčnost vašemu Božství a pomodlete se za všechny, na které si vzpomenete.

 

Pokud nemůžete přijmout Homu ve ztišení, jen si vdaný čas, ve kterém se Homa provádí představte oheň a jen vědomě si řekněte, že přijímáte tuto Homu a vyjádřete vděčnost.

Pokud chcete přijmout homu záměrem, napište mi své jméno a datum narození na e-mail. Cena Homy je 200kč, v případě balíčků je sleva. Tyto peníze jdou na vaši sat karmu na charitativní účely. Vlivem sat karmy se eliminuje vaše negativní karma.

Přeji hluboký růst a příjemné prožitky.

2017-08-21T23:06:18+00:00Červen 1st, 2017|BLOG|