Loading...
Kurzy masážní terapie Awakening®2018-01-20T11:19:53+00:00

Základní masážní terapie Awakening®

Před, i po praktikování základní terapie si klient vypije v klidu speciální čaj, který podporuje detoxikaci tkání, uvolnění svalů, nerovové soustavy a pročištění lymfatického systému. Následně se pracuje na lehátku, jako při běžné masáži. Během terapie dochází  vlivem práce s páteří a obratlů k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná a velmi příjemná. Pracuje se s uvolnění toxinů v tkáních a také se pracuje na lymfatickém systému. Práce s páteří přináší uvolnění nervové soustavy, skříplých nervů, výživu plotének a uvolnění celé páteře a kloubů. Celá masáž je bezbolestná a velmi hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a prací s akupresurními, marmovými body a aktivací  kundaliní energie, dochází také neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku. Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů, přináší podporu a detoxikaci orgánů. Řeší alergie, astma, nespavost, nervozitu, velké napětí, špatné trávení, menstruační problémy a mnoho dalších již chronických stavů.

Masážní terapie trvá 60min celkem.

Masážní terapie Awakening® diagnostická, poradenská

Na úvod je průvodní rozhovor a dotazník o stavu klienta.

Tento rozhovor trvá cca 15 – 20 min.

Následuje masážní terapie Awakening s diagnostikou – diagnostikuje se stav meridiány, skrze puls a tibetské mísy, pulsovou diagnostikou se diagnostikuje konstituce klienta. Během terapie dochází k uvolnění tkání, páteře a kódů a karmických uzlíků, které jsou umístěny podél celé páteře a také v sobě zahrnuje samozřejmě výše uvedenou masáž. V této terapii se pracuje na buněčné úrovni klienta. Stav člověka a informace v jeho buňkách se prolíná s podvědomými programy a chemii mozku.

Následuje navrhnutí vhodného postupu, který vede k uzdravení a rovnováze člověka. Navrhnutí stravovacího programu, detoxikace a vhodných bylin, které mají zásadní vliv při léčbě.

Naše zdraví a kvalitu života ovlivňují programy, které si vytváříme během života a během prenatálu v lůně matky.

Tyto programy mají zásadní vliv na kvalitu našeho života, ať se již jedná o finanční záležitosti, zdraví, vztahy, strachy, úzkosti, apod. Tyto programy jsou spojeny s naší neurobiologii a se stavem našich buněk. Pokud se program otevře a prožije mění se i nastavění naší buněčné struktury, proto je možné řešit i potíže, které jsou uložené velmi hluboko. Záměr, který je do Awakeningu se napojuje na vyšší princip v člověku, který pomáhá v celém procesu terapie. Součástí je probuzení kundaliní energie, která pomáhá v přijetí, prožití a transformaci.

Celá terapie trvá od 90 – 120 min.

Tato masáž působí na třech úrovních

První úroveň fyzická – regenerace, omlazení, zdraví, ulevení od bolesti. Awakening na fyzické úrovni využívá kromě systému 3 okruhů, marem-akupresurních bodů a meridiánů také reflexologii a neuromuskulární masáž, která zvyšuje terapeutický účinek. Při terapii se využívají k diagnostice i léčbě tibetské mísy a moxovací tyčinky, baňky a polodrahokamy. Díky pulsové diagnostice a diagnostice jazyka a oka také lze zjistit stav a konstituci klienta.

druhá úroveň energetická –  probuzení kundaliní, masáž meridiánů celého těla. Probuzená kundaliní energie vyživuje naše buňky, detoxikuje tkáně a uvolňuje neprožité programy a emoce, které způsobují onemocnění ve fyzickém těle i mysli, odstraňuje posléze zablokovanou energii v čakrách. Kundaliní  postupně a šetrně  otevírá a vyrovnává čakry a optimalizuje jejich funkce. Při průchodu této energie se tělo očišťuje a člověku se do vědomí postupně vyplavují neuvolněné programy, emoce a nefunkční systémy přesvědčení.

Probuzení kundaliní má celkově očistný vliv na tělo a mysl.  Zdraví se výrazně zlepšuje, často se cítí lehce a nabitý energií, mysl se zklidňuje. Nemoci těla i mysli jsou způsobeny nepravidelnostmi ve fungování prány, které mohou být postupně odstraněny, dojde-li k probuzení kundaliní.

třetí úroveň spirituální práce se záměrem, mantrou a dikšou aktivuje vědomí  ve vašich čakrách.

Spirituální úroveň vychází z předpokladu, že mikrokosmos a makrokosmos se navzájem reflektují. To znamená, že energie, které ovládají naše tělo, jsou tytéž posvátné energie, ze kterých je stvořen vesmír, jsoucno. To znamená jak nahoře, tak dole. Jak venku, tak uvnitř. Každá čakra přísluší určitému elementu, který je obsažen tady na planetě. A každá čakra obsahuje jisté vědomí, božství, které má na starost příslušnou oblast. Součástí Awakeningu je aktivace vyššího vědomí v našich centrech a tím dochází k lepšímu uzdravování a duchovnímu růstu. Na závěr klient obdrží Dikšu – Požehnání milosti. Více o dikše v sekci dikša. Dikša způsobuje neurobiologickou změnu a pomáhá nám prožít a otevřít programy. Milost je všude kolem nás je jen třeba se otevřít a přijmout ji. Dikša je dotek nejvyššího vědomí.

Pokud se pravidelně pracuje na probuzení kundaliní a praktikuje se probuzení energetického okruhu, kundaliní pomáhá léčit i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli. Nemalý význam má kundaliní na naše duchovní probuzení.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. SOUHLASÍM