Lekce Kundaliní a Awakening jogy

Zamiluj se do svého života

Jediný účel života je naučit se milovat. Srdce drží tuto pravdu a potřebuje spojení. Otevřené srdce dokáže spojit všechny bunky, proto lidé tolik trpí, když jsou v izolaci. Zrcadlem našeho srdce je náš život a život jsou naše vztahy. Srdce se zrcadlí v našich vztazích.

V Životě každého hledajícího přijde chvíle, kdy poznáváme a odkládáme naše ego a začínáme hledat vyšší princip a pravdu v nás. Ta nás vede do našeho jemno hmotného světa našich kořenů, ukazuje nám pravdivost našeho stavu a umožňuje nám sledovat celý proces našeho růstu. Ráda bych vás od září předala ucelený proces této cesty, transformace, který nám může pomoci objevit naši pravdu, vzorce a programy našeho chování a naši duši a spojení s nejvyšším vědomím.

Co nás čeká?

 

  1. Hluboká meditace – vnitřní cvičení se záměrem, hluboké napojení na zdroj, během kterého se skrze korunní  srdeční centrum lze napojit na nevyčerpatelný zdroj  univerzálního vědomí léčivé energie (každá lekce bude mít jiný záměr, postupně budeme očišťovat naše energetika těla od bloků, aktivovat energetická centra, procházet prenatálem, aktivovat pánev, srdce, hlavu-mozek, budeme se učit léčit skrze srdce a mozek, naučíme se netělesnou tantru, rozvoj schopností,  práce v kruhu, a mnoho dalšího).

Při těchto meditacích budem pracovat přímo se zdrojem země a vesmíru. Budem se napojovat na matku a otce. Na přímí zdroj.

  1. Krije – asany(pozice) cvičení k danému tématu(kundaliní joga, awakening joga-tj. joga, která mě přicházela v procesu probuzení a transformace, jsou to cviky, které mě pomáhaly a pomáhaly velmi i mým klientům Awakeningu.
  2. Požehnání milosti se záměrem z vědomí SAT CHIT ANANDA(BYTÍ, VĚDOMÍ, BLAŽENOST)

 

Co očekávat od lekcí?

  1. V první stádiu regeneraci nervového systému, buněk a orgánů a následně pak další témata toho dne.
  2. Navýšení našeho vědomí, probuzení kundaliní a jejího léčení, sjednocení se s nejvyšším vědomím, uzdravení těla a našich problémů hojnosti, vztahů

 

Celý proces není zaměřen jen na Probuzení, ale především na transformaci a sjednocení se se zdrojem, to přináší i odstranění zdravotních a životních problémů. Celý proces je cesta.

2017-11-09T22:35:57+00:00Červen 1st, 2017|BLOG|

Napsat komentář