Loading...
Masážní Terapie Awakening® – MTA®2017-12-20T21:45:16+00:00

Velmi obtížně se dá vyjádřit a přiblížit obsah a celý záměr masážní terapie Awakening v několika řádcích.

Jakákoliv mnou sdělovaná a vámi neprožitá věc, není pro vás pravdivá. To jistě budete se mnou souhlasit. Je to něco jako bych mluvila o tom, jak jsem vylezla na vrchol Tibetu a jak mě to změnilo můj život. Byla by to jen moje pravda, a ne vaše. Byla by to pouze vaše představa. Chyběl by vám váš osobní prožitek a tím Awakening je.  Avšak mohu vás touto cestou alespoň inspirovat k touze Awakening zažít, projít jím.

MTA®  je částí celého celostního systému Awakening. Ač je jen jednou částí tvoří i samostatnou masážní metodu, která je komplexní a ucelná.

MTA®  má několik úrovní je to úroveň základní a dále diagnostická, hloubková.

Základ je určena nejen pro profesionální maséry, kteří, pracují na všech úrovni bytí, a to těla, mysli a ducha, ale je určena také pro lidičky, kteří se chtějí za krátký čas naučit léčit druhé a uzdravovat nejen tělo, ale i vztahy a srdce. Vynikající výsledky jsou zaznamenány v uzdravování vnitřích vztahů rodin a to i fyzických nemocí. Základ je postavena na jednoduchosti, přirozenosti vůči univerzálním zákonům a praktičnosti. Je to velmi jednoduchý nástroj, kterým můžeme velmi pomoci jak sobě, tak lidem ve našem okolí.

Zpětná vazba Awakeningu u klientů a účastníků kurzů a školy prokazuje velmi dobré výsledky v léčbě nejen těla, ale také na úrovni vztahové, na úrovni financí, a mnoho dalších. Mnoho lidem se po kurzu a masážích začali uzdravovat problémy ve vztazích, ale nejen v nich. Prakticky to, co je uvnitř se odráží ven, a jaké máme vztahy, takový je náš další život.

Již samotný základní kurz je velmi silným procesem na naší cestě. Nenahrazuje však v žádném případě ucelený systém školy Awakening s garancí.

Kurzy navštěvují i lékaři a zdravotníci a vykazují velmi dobré výsledky. Masáže Awakening se praktikuji i v oblasti speciální pedagogiky.  

V čem účinnost Awkeningu®-MTA®

Dotýká se nás samých, dotýká se principu a mechanizmů, které jsou v nás uloženy, působením speciálních poloh prstů, tlaku a tahu se aktivují obvody, které působí na neurobiologickou složku člověka. Tyto obvody aktivují naše programy, neprožité uložené emoce, vzpomínky, které ovlivňují naše zdraví a rovnováhu. Velkou úlohu hraje záměr, který je do metody vložen. Hlavní úlohu Awakening je propojení našeho vnítřního vnímání s realitou. Být v přítomnosti, prožívat naplno věci, přijmout realitu takovou, jaká je, a to má za důsledek rovnováhu a zdraví na urovni fyzické, psychické a duchovní.
Součástí Awakeningu a jeho vlivu je práce se záměrem, který má velkou roli v procesu uzdravování a štěstí.

Je výběrem a sjednocením prvků a účinných okruhů, které vzájemně na sebe reagují a propojují se na úrovní fyzické, (mentální, emocionální, psychické), duchovní. Proto za sebou nechává tak dobré výsledky.

Awakening je probuzení prožitku, probuzením naší vnitřní síly(kundaliní energie), naší podstaty v nás, je probuzením a uzdravením rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány,páteř, systémy), ale také se dotýká mnohem hlubších principu na úrovni psychické, duševní, metafyzické. Je to přímá cesta ke zdroji. Je to napojení.

Nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti, potřebujete jen mít touhu tím projít a přijít. To ostatní se pak již děje automaticky.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. SOUHLASÍM