Loading...
O NÁS2020-01-28T14:12:23+00:00

O mně

Jmenuji se Nicol Kozáková. Na tento svět jsem byla přivedena 2.7.1974. Byla jsem požehnána žít jako Narayan Priti Kaur.

Narayan znamená jasnost vnímání; nejvyšší projev oddanosti. Priti je nepřetržitá láska. Všechny ženy dostávají jméno Kaur – princezna / lvice Boží, která po celý život chodí s milostí a silou. Yogi Bhajan učil, že každá žena může dosáhnout tohoto božského stavu.

Již od dětství jsem citila velmi silně, že život, který žije většina lidí, není tím životem, proč jsme se se narodili. Cítila jsem uvnitř sebe svoji bolest a oddělenost i bolest druhých lidí, kterou si každá lidská bytost nese, citila jsem soucit s každou trpící bytostí a toužila pomoci všem, kteří o to stojí. Toužila jsem po pravdě, osvobození a uvidění jak to ve skutečnosti je. Jak funguje tento svět. Venkovní i vnitřní. Moje samotné utrpení ze života mě donutilo poznávat a procházet a prožívat životní výzvy, učit se, zapomínat na učení, poznávat lidi, vesmír, systémy, Boha, Lásku, přijímat, odpouštět…….. Mým záměrem je inspirovat vás v cestě, která se nazývá život a dojít na této cestě životem pravdivé lásce, zdraví, radosti, probuzení, realizaci, pravdě, vidění a zdraví.

Po odborné, profesní stránce jsem masérka, terapeutka, diagnostička, léčitelka, chiropraktička, lektorka, ayurvédka, pokročílá trenérka Oneness Univerzity.

Založila jsem masážní&ayur kliniku Awakening v Brně a vzdělávácí centrum Oneness Awakening. Moje práce spočívá v soukromé masážní-terapeuticko-diagnosticko-ayur-letrorské praxi. Mým záměrem je pomáhat lidem v uzdravení, probuzení a sjednocením se s tím nejvyšším principem Jednoty. I zdánlivé nesouvislosti a bolesti mohou souviset s nepochopením života a následném žití v nezdraví a nevědomosti. Působím rovněž jako lektor  terapie Awakening a lektor kundaliní a awakening yogy. Pracuji také jako Trenér Univerzity Jednoty, kde předávám procesy a kurzy k probuzení a osvobození mysli od utrpení, uzdravení.

Mojí vášní je lektorování masážní terapie Awakening. Je to terapeutická metoda, kterou jsem autorizovala a ve které učím jak lidé mohou pomoci druhým a sobě. V záměru je probuzení a realizace. Učím rovněž další celostní, masérské systémy, jako je ajurvéda, čínská tlaková masáž, neuromuskulární aj., a to nejen profesionály, ale také laiky, kteří chtějí začít odborně masírovat přátele, širokou veřejnost, rodinu, děti… Sestavila jsem terapeutickou metodu, masážní terapii Awakening – MTA, která má velmi hluboké výsledky v oblasti zdraví fyzického těla i psychické stránky člověka.

Pomáhám lidem, kteří chtějí začít svou vlastní praxi masážní terapie Awakening, skrze své dlouholeté zkušenosti a také skrze změnu vnímání života a jeho hodnot.

V kurzech masážní terapie Awakening praktikuji systém, který navazuje na univerzální procesní zákonitosti, pracuje s naší pravou hemisférou, podvědomím a rozpomínáním si na již uložené informace v něm. Všechno tu již je, veškeré informace máme, jsou uloženy v našem podvědomí a v našich buňkách, v kolektivní mysli a v kolektivním vědomí, je jen třeba si na ně rozpomenout a napojit se, a vědět, jak to udělat. Jsou to prosté zákonitosti, podle kterých fungujeme již miliony let. Proto jsou kurzy tak snadno naučitelné, za tak krátký čas.

Zobrazit celý životopis

Lektoři Kundalini jógy

NICOLA KOZÁKOVÁ
NICOLA KOZÁKOVÁLektorka Kundalini jógy
PETRA CAVALLARO
PETRA CAVALLAROLektorka Kundalini jógy
LENKA JASENČÁKOVÁ
LENKA JASENČÁKOVÁLektor Kundalini jógy

Maséři a Terapeuti

Maséři a terapeti, které garantuji a kteří prošli kurzy a zkouškou, jsou lidé, kteří postoupili na své cestě poznání k hlubším životním postojům a rozhodnutí, že chtějí svým vědomím přispívat v pomoci lidem. Rezonují s vědomím Awakeningu  a jejich lidský a srdečný přístup ke každému klientovi dělá z celé masáže a terapie více než jen masáž, ale skutečný prožitek, hlubokou léčbu na mnoha úrovních. Díky záměru, který je do Awakeningu vložen se uvnitř nás může probudit vnitřní síla, kundaliní energie, bez které bychom v životě nežili, neprožívali a jen přežívali.

Garantovaní terapeuti Awakeningu prošli hlubokými  duchovními procesy vnitřního poznání na kurzech Oneness Awakening u nás  nebo na Univerzitě Jednoty v Indii. Ve svém růstu dospěli k Mukti iniciaci, která je v našich životech to nejvyšší, co může člověk obdržet. Mohou předávát Deekshu – Požehnání milosti.

Garantovaný terapeut praktikuj Awakening a snaží se šířit záměr Awakeningu do podvědomí lidí velmi čistě.

Záměrem Awakeningu je probudit v nás vnitřní sílu, která se nazývá kundaliní energie, a uzdravit nás na úrovni fyzické, psychické a duchovní. Vše je propojeno. Jedno bez druhého nemůže být uzdraveno.

Smyslem Awakeningu je pomoci lidem od jejich zdravotních, psychických, duchovních problémů. Awakening je proces, který je nastartován záměrem, a s tím se pracuje na našich bolestech, na našich programech a tím na našich životech.

Awakening je návrat k přirozenosti.

To, co nás všechny spojuje, je touha pomoci druhým lidem od bolesti fyzické, psychické i duchovní a vnést do života prožívání reality takové, jaká je v radosti, klidu a pohodě.

Vše je prosté, jednoduché, jen naše mysl dělá z věcí složitosti.

Garantovaní lektoři

Maséři a terapeuti, které garantuji a kteří prošli kurzy a zkouškou, jsou lidé, kteří postoupili na své cestě poznání k hlubším životním postojům a rozhodnutí, že chtějí svým vědomím přispívat v pomoci lidem.

RADKA ROSSALINE SMILOVSKÁ
RADKA ROSSALINE SMILOVSKÁ Lektor
PETRA LARA KUCHAŘOVÁ
PETRA LARA KUCHAŘOVÁLektor
MICHAELA LEICHMANNOVÁ
MICHAELA LEICHMANNOVÁLektor
JITKA JEDLIČKOVÁ
JITKA JEDLIČKOVÁLektor

Garantovaní terapeuti

Maséři a terapeuti, které garantuji a kteří prošli kurzy a zkouškou, jsou lidé, kteří postoupili na své cestě poznání k hlubším životním postojům a rozhodnutí, že chtějí svým vědomím přispívat v pomoci lidem.

MARTINA UTÍKALOVÁ
MARTINA UTÍKALOVÁTerapeut
VERONIKA VYKYDALOVÁ
VERONIKA VYKYDALOVÁTerapeut
RADKA ROSSALINE SMILOVSKÁ
RADKA ROSSALINE SMILOVSKÁ Terapeut
PETRA LARA KUCHAŘOVÁ
PETRA LARA KUCHAŘOVÁTerapeut
MICHAELA LEICHMANNOVÁ
MICHAELA LEICHMANNOVÁTerapeut
JITKA JEDLIČKOVÁ
JITKA JEDLIČKOVÁTerapeut
IVETA AKASHA ŠMOLDASOVÁ
IVETA AKASHA ŠMOLDASOVÁTerapeut
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. SOUHLASÍM