Loading...
One yoga Brno2018-01-11T19:02:14+00:00

Yoga je jen jedna, cest k ní mnoho. Tak jako oheň je jen jeden, ale svíček mnoho.

Mnoho učitelů, mistrů  se shodují v tom, že růst ve vědomí a zdraví vede nejprve dovnitř. Je to cesta. Je to cesta naslouchání svému srdci. Když se naučíme naslouchat hlasu svého srdce, své duše, najdeme tuto cestu. Je jen jedna cesta tak jako jedna Yoga. A to je cesta z rozumu do srdce. Pokud tedy chceme vytvořit harmonický život v rovnováze, musíme ho nejprve najít v sobě.Všichni směřujme do jednoho bodu. Do bodu uvidění, že nic není odděleno od druhého to je vědomí Jednoty. To je vědomí One yogy.

One yoga Brno je prostor v krásném prostředí Brna – Lesná

Tento prostor je určen k setkávání se sami se sebou formou Kundaliní yogy, která je královskou yogou. Je výborným pomocník na cestě k sobě. Nejen, že je úžasná pro fyzické tělo, ale kombinace fyzického cvičení, nenaročné meditace, manter a relaxace tvoří dohromady jeden celek, který je výborný pro dnešní aktivní život.

One yoga Brno – fotogalerie

Lektoři Kundalini jógy

NICOLA KOZÁKOVÁ
NICOLA KOZÁKOVÁLektorka Kundalini jógy
PETRA CAVALLARO
PETRA CAVALLAROLektorka Kundalini jógy
Zobrazit portfolio
LENKA JASENČÁKOVÁ
LENKA JASENČÁKOVÁLektor Kundalini jógy
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. SOUHLASÍM