Martina Utíkalová, terapeut2020-03-03T16:44:13+00:00

Popis projektu

Martina Utíkalová, garantovaný terapeut

Na cestu práce, které se nyní věnuji, mě dovedly mé zdravotní potíže. Prošla jsem spoustou zajímavých metod a terapií, které byly zásadní na mé cestě k uzdravení. Ty, které můj život ovlivnily nejvíce, jsem vystudovala a nyní s vděčností a láskou předávám dál.

Zásadní pro mě bylo absolvování procesů University Oneness v Indii a studium Akademie Awakening, z nichž mé učení a předávání zkušeností převážně vychází.

Jako lektor se věnuji Hatha józe a Kundaliní józe, současně pracuji jako garantovaný terapeut masážní terapie Awakening a věnuji se terapiím, při kterých pracuji se zvuky a vibracemi Gongu a Tibetských mís.

Nabízím možnost růstu ve vědomí k pochopení a přijetí našich zranění a překážek, zpracování a následně zlepšit kvalitu našeho života ve zdraví, vztazích i práci.
Pracuji s lidmi a jejich programy, vzorci, které omezují náš život a způsobují různá tělesná a duševní onemocnění. Pomocí metod, se  kterými pracuji, pomáhám lidem objevit naši přirozenou sílu, náš obrovský potenciál, který každý přirozeně máme a  integrovat do běžného života.  Umožňují nám lepší sebepoznání a schopnost uvidět cestu naší Duše. Tímto se uzdravit a žít život naplno. 

Předávám své zkušenosti a prožitky s transformací vědomí ,které mi změnily život, můžu žít naplněný život podle svých představ. Předávám také  Deekshu, do které jsem byla zasvěcena v Indii, a která mění stav našeho vědomí, pomáhá nám uvidět naši pravdu, uvidět naši lásku v nás  a osvobodit se od utrpení, dává nám milost.

Vedu také různé veřejné semináře, workshopy, akce  v oblasti osobního rozvoje a růstu. Pomocí hatha jógy a kundaliní jógy,tradiční jogové filosofie, ajurvédy, hluboké relaxace s léčivými nástroji a masážních terapií a také předávání učení University Oneness v Indii. Nabízím také soukromé semináře, terapie připravené na míru dle společné dohody v krásné přírodě Jeseníků. Nabízím návod pro váš ŠTASTNÝ ŽIVOT.

KONTAKT

Jeseníky (Lipová – lázně) a Olomouc

Tel.: +420 739 090 924 | Email: utikalova.m@seznam.cz

FB: Cesty do probuzení | Web: www.cestydoprobuzeni.cz