Loading...
Michaela Leichmannová2019-04-10T21:20:05+00:00

Popis projektu

Michaela Leichmannová
Michaela LeichmannováLektor a terapeut Masážní terapie Awakening
e-mail: michaela.leichmannova@centrum.cz
mobil: 737 919 642

Narodila jsem se ve znamení Lva, jmenuji se Michaela a rezonuji se jménem mojí duše Oestara. Vždy jsem vnímala, že existuje mnoho úrovní a rozměrů, ne jenom ten, který vidíme očima. Od malička  mým přáním bylo pomáhat ostatním na jejich cestě životem.

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity a pracovala na několika školách s dětmi různých věkových kategorií. Sama jsem maminkou čtyř dětí. Tato práce mě naplňovala, ale cítila jsem, že to není celé moje poslání. Při setkání se smrtí mojí milované babičky se mi otevřely naplno moje dary a začala jsem vidět vše v širších souvislostech a lidské bytosti vnímat více energeticky než materiálně. Prošla jsem mnoha kurzy a semináři. Získala jsem a vzpomněla si  na mistrovská zasvěcení do Reiky, Shambally a dalších. Reiki jsem také vyučovala a předávala. Velmi mě ovlivnila Karaimi a její Grály posvátného ženství, kterými jsem také prošla. Moje intuice mě zavedla k Nicol Kozákové, u které jsem absolvovala několik masérských kurzů a  obdržela Mukti iniciaci, která je v našich životech to nejvyšší, co může člověk obdržet. Mohu předávát Deekshu – Požehnání milosti. Po absolvování školy pro terapeuty jsem začala pracovat u Nicol na Awakening klinice jako terapeut a lektor. Ráda a s láskou provázím klienty na jejich cestě k pravdě, štěstí a poznání sebe sama.  Rezonuji se záměrem Awakeningu, kterým je návrat k přirozenosti, prožití života v radosti, pravdě a lásce.

Masážní terapie Awakening působí na úrovni fyzické, energetické i spirituální. Pracujeme se záměrem, který vkládáme do celé masážní terapie. Vždy hledáme příčinu, která se nám ukazuje na fyzické úrovni. Klienti se cítí dobře, zlepšuje se jim zdravotní stav i psychické problémy.
Před a po terapii se doporučuje alespoň tři dny vynechat masitá jídla, kofein a alkohol. Každá masáž je velmi individuální a pokaždé jiná, je to energetické léčení, které se  integruje do fyzického těla. Bloky a staré programy odchází pomocí energie kundalini skrze dech klienta, případně přes můj solar.
Se ženami pracuji s určitými body v oblasti beder, které čistí a uvolňují staré energie bývalých partnerů a různé bloky, které se nám ukládají v děloze a mohou být příčinou různých disharmonií, zánětů, nebo blokovat těhotenství.

Celá masáž je příjemná, jemná a pomalá. Používám čakrové a tělové svíce, krystaly, tibetskou mísu, která se ladí na klienta i terapeuta a svými vibracemi harmonizuje tělo. Podle vibrační úrovně a uvolnění klienta terapie může působit až na buněčné úrovni. Většinou týden až tři týdny probíhá integrace ve fyzickém těle, pak se doporučuje další opakování, pak po třech týdnech třetí terapie se stejným záměrem.
Po ukončení masáže klient ještě odpočívá na lehátku asi 10 – 15 minut, pak se nedoporučují už žádné schůzky ani fyzické aktivity, jen odpočinek a relaxace, protože proces ještě pokračuje přes noc. Velmi se těším na společnou práci se všemi, kdo ucítí touhu prožít si tuto masáž.

Pracuji každé úterý a pátek odpoledne, ve středu dopoledne, čas po domluvě.
Pro bližší informace, konzultaci a objednání mě můžete kontaktovat na emailu nebo telefonním čísle.

Objednávat se je možné na:

  • úterý a pátek odpoledne
  • ve středu dopoledne

Čas po domluvě. Pro bližší informace, konzultaci a objednání mě můžete kontaktovat na emailu nebo telefonním čísle.

Nadcházející akce – jste srdečně zváni

Téma  a záměr:  Harmonie a sebeléčení první a druhé čakry u žen i mužů Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat, otevřít se možnostem sebeléčení a skrze vědomý dotyk pomoci i svým blízkým. Naučíte se masáž, která vás povede k pravdivosti sebe sama, napojení na zdroj své vnitřní síly, bytí ve štěstí a lásce. Získané [...]

Reference

1) Dnes jsem byla již podruhé na masáži u Míši Leichmannové, je to tak neuvěřitelný zážitek, že se to nedá vše pořádně popsat, natož vystihnou slovy. Prostě kdo to nezkusí a nezažije, asi nepochopí.
Šla jsem za Míšou s problémem nebo jak to nazvat, že neumím dostatečně dávat svoje pocity vůči druhým do správných poloh, prostě neumím říct rázně NE. Dokážu si každého člověka omluvit v dobrém, a tak nevidím věci tak, jak mají být. A když už to vidím, tak je pozdě a neumím se tomu postavit. Již po první terapii jsem si dokázala přehodnotit a srovnat svůj život s mým partnerem, který mě neustále dokázal dostávat zpět do stavu, ve kterém jsem již být nechtěla. A podařilo se . Díky Míšo…:-)
Po druhé terapii jsem se cítila úžasně volná a svobodná a je úžasné, když je vám sdělena zpráva z vyšších sfér. Prostě je dobré naslouchat svému terapeutovi, co vám předává….a i se tím řídit, aspoň to zkoušet.
Za mě obrovské díky a určitě budu  docházet na další masáže, jsou úžasné v provedení Míši.
Děkuji.  Renata Kašparová

2) Míšo, ani nevím, jak bych někomu popsala, co pro mě děláte. Moc děkuji! Přepošlu kontakt na Vás kolegyni, kterou trápí zlomená kostrč. Třeba byste ji mohla pomoci. Mně jste pomohla velmi! Marta

3) Chtěla bych Vám, Míšo, velmi poděkovat za masážní terapie, na které pravidelně docházím.
Za tu dobu jsem si mnohé uvědomila, velmi se mi zlepšil zdravotní stav. Cítím se mnohem více jistá sama sebou, začínám vidět, kdo doopravdy jsem. Žije se mi mnohem lehčeji. Děkuji, děkuji, děkuji. Petra

4) K Miške chodím na masáž pravidelne  už viac ako dva roky. Táto čistá duša mi pomáha nielen zdravotne, ale hlavne ma posúva najmä na mojej ceste…. nasmeruje ma presne k tomu, nad čím už dlhšie premýšľam, len moje realizácia pokrivkáva  :). Proste trafí rovno do čierneho…
Prichádzam k Miške „s celým svetom“ a odchádzam s dušou pokojnou  a čistou ako bábätko. Je to nádherná duša a úžasný Človek. Jarka z Bratislavy

5) K Míše jsem přišla před čtyřmi lety na doporučení jedné ze svých klientek. A zůstala jsem. Míša je jedna z nejčistších bytostí, které znám. Není jen masérka, ale svou energií a napojením umí rozproudit zablokovaná místa v těle a uvolnit toky energií, které jinak způsobí nerovnováhu a posléze nemoc. Míša je nesmírně ženská, empatická a citlivá. Naše setkání je setkání dvou Bohyní, je vzácné a vždy nás obohatí a posune na cestě k uzdravení těla i duše.
Zdenka Ester Weisová, terapeutka

6) Milá Míšo, včerejší setkání s tebou a báječnými lidmi na rozšiřujícím kurzu Awakening byl krásným zážitkem a zároveň vynikající zkušeností v předávání této silné masážní terapie. Tvůj klid a pohoda se šířila k nám posluchačům kurzu a mohu  potvrdit na sobě, že šlo vskutku o setkání transformační. Jasné a srozumitelné vedení kurzu i pro laickou veřejnost je tvojí silnou devizou. Z tvých zkušeností budeme moci dlouho čerpat. Zdravím tebe a celou skupinu. Určitě nás cesty  znovu svedou dohromady. Děkuji ti za to. S úctou Luděk Klimeš

Fotogalerie Michaela