Loading...
Petra Cavallaro2018-12-03T09:56:49+00:00

Popis projektu

Petra Cavallaro
Petra Cavallaroinstruktor kundalini jogy I.stupně
Tel: 734 450 998

Jmenuji se Petra Cavallaro a narodila jsem se 2.4.1977 v Brně. Jsem ženou, dcerou, matkou, sestrou, tetou, lidskou bytostí, darem jako je sám život.

K józe mě přivedla intuice, vnitřní vedení, touha. Touha po pravdě a poznání, růst, kde cesta je mým celoživotním naplněním a úkolem.

Na této cestě jsem po cca 4 letech cvičení kundaliní jógy absolvovala v roce 2016 studium výcviku lektora kundalini jógy podle Yogi Bhajana. Školy Mistra Kundalini jógy a Mahan Tantrika. Jsem členem Mezinárodní asociace učitelů Kundalini jógy (IKYTA), která tak šíří toto drahocenné učení díky společnému úsilí učitelů Kundalini jógy na celém světě.

Kundalini joga se mi líbí svou celistvostí a účinností, dynamikou. Množství kryjí a meditací, kterými disponuje je nezměrné, takže lektor může obsah přizpůsobit tak, aby pomohly danému člověku a jeho cílům. Je to bezpečná cesta, která stimuluje přirozený potenciál těla k tomu, aby se člověk stal zdravým, šťastným a harmonickým – na těle, mysli i duchu.

Je to osvědčená cesta k sobě sama, k naší duši a pomáhá nám najít a žít život podle našeho poslání.

Je mi ctí, že jsem poznala před několika lety Nicol Kozákovou a že mohu být součástí společného záměru tvořit v Brně centrum kundaliní jógy One joga Brno.

Miluji život, pohyb, svobodu, přírodu, poznávání, spojené i s cestováním.

Mým profesním naplněním celou mou pracovní praxí je služba lidem, spojená s nemovitostmi ať už ve stavebním oboru – geodezie, správou majetku či současnou realitní činností a pomáhání tak lidem s realizací jejich nového bydlení a domova.

Věnuji se své práci i poslání, své rodině, Vám, tomu co miluji a co mi přináší radost.

Střední průmyslová škola stavební

Masarykova univerzita – Filozofická fakulta

výcvik kundalini jógy podle Yogi Bhajana

Srdečně zvu na pravidelné lekce kundaliny jógy v Brně.

Více se dozvíte v přiloženém letáčku.

Pojeďte s námi na podzim 2019 na jógový pobyt na Bali. Nebudete litovat…

Akci pořádá CK Mandala Adventures. Více se dozvíte ZDE:

Fotogalerie