Škola Masážní terapie Awakening® s garancí terapeuta

Namasté přátelé.

ti, jenž jsou předurčeni splynout s Nejvyšším Světlem, jsou již zde, na této planetě a připravovali se po mnoho životů. Našli svou cestu, kterou se chtějí ubírat a růst do Světla.
Vy, kteří jste se rozhodli nastoupit školu Awakeningu, vás vybralo Božství. Během procesu budete procházet aktIvaci center, které vám pomohou ve zdraví, hojnosti a mnohem více.Zajistí vám rozkvět vztahů a posune vás směrem k bezpodmínečné lásce. Kromě toho budete iniciováni na Deeksha dávající.To vám pomůže spojit se se svým vnitřním světem.
Božství vám pomůže najít prostředky a čas na studium. Díky tomu můžete pomoci svým rodinám a naší zemi.
Celý proces nas spojuje s bezdpodmínečnou láskou a pomáhá nám si uvědomit že jsme Jedno s Nejvyšším Světlem.

Máte zájem o školu Masážní terapie Awakening s garancí terapeut. Lidé, kteřé prošli tímto procesem zažívali a zažívájí velmi silné okamžiky božské přítomnosti a milosti. Velmi silně se jim mění životy a  většina lidí  se schoduje , že na hodně věcí se dívají jako pozorovatel a nezasahuje je to tolik a velmi rychle to prožíjí. Všichni mají velmi silné realizace a proces..

Tato škola je určena lidem, kteří chtějí postoupit v Awakeningu skutečně hluboko, do podstaty a chtějí se tak stát léčiteli sobě, své rodině i lidem z okolí. Je určena, kteří mají touhu se  probudit a dále šířít probuzení a zdraví a záměr Awakeningu a této planety mezi lidi. Tato garance slouží k tomu, aby bylo jasné a zřejmé, kdo v této oblasti  provozuje kvalitní a pravdivý Awakening. Ne každý člověk, který se rozhodne stát garantovaným terapeutem tuto garanci obdrží. Tento proces však není jen o tomto, vede účastníky silným procesem probuzení, Mukti procesem a dalšími. Mnoho lidí, kteří prošly ročníky jsou v plném stavu Probuzení a zažívají život v pravdě a integritě.

Tento proces je transformační a mění životy nejen klientů a lidí, se kterými pracujete, ale především mění vaše životy. Je to cesta do vašeho nitra. Je to  velmi hluboký transformační proces a proces realizace.

Co je nyní třeba. Pokud máte vážný zájem o tuto školu a tento proces, který je především pro vás samotné, zašlete mě mail. Obdržíte ode mě potvrzení a je nutné do konce října vložit na účet zálohu, která vám bude rezervovat toto misto. Záloha činí 3500kč. Tímto máte misto rezeovované a potvrzené přijetí na školu.

Rozrh školy se nedá nidky přesně určit, je podle toho jaké vědomí se sejde a jak božství s vámi pracuje. Ale škola je rozdělana na tři částí.
1. procesy, rituály,homy
2. výuka masáže, terapie práce s probuzením kundalini a vědomím, chiropraxe, diagnostika, baňky, joga
3. domácí úkoly – sádhany(cvičení) a procesy

4. ročník školy terapie Awakening s garanci terapeut začíná v únoru 2017. Pozor tento ročník je kapacita pouze 10 žáků.

Škola Awakening je 7 měsíční. Koná se jeden víkend v měsíci.

1 víkend – Základní terapie Awakening, meditace navázání se na zdroj, proces spojení s Božstvím.

2 víkend – Oneness Awakening, Mukti proces, iniciace do dikši, proces prenatálu 4 košíků. Aktivace kundalini a energetických center, očista koš. Proces osvobození od prokletí a negativních sil

3 víkend – Hluboká práce se záměrem, aktivace energetických center – léčení(masáž) na dálku, prohloubení Awakeningu, kundaliní awakening joga. Porces Osvobození předků.

4 víkend – další prohloubení Awakeningu, porces bohatsví, zdraví, léčení vztahů, homa.

5 víkend – Těhotenská masáž,  diagnostika

6. víkend – chiropraxe, homa, procesy, baňky, zkouška.

7. víkend – doladění věcí, které jsou třeba a je dobrovolny. Není třeba učasti.

Rituály, proces, homy jsou velmi mocnými nástroji jak změnit vaši karmu, nejen vaši, ale i rodovou, uzdravují vaše finance a zdraví a vztahy. tyto procesy přinášejí velkou milost pro celou vaši rodinu.

Masáže samotné a jejich proces je metoda nebo systém který pracuje s vašim vnitřním vědomím, kudnaliní energii, košami, jantrami a vše co je v záměru a pozadí awakeningu a to je velmi silná linie mistru a avatarů. Vše s vami bude pracovat.
Je to velmi krásná a silná práce.

Doma pak bude praktikvoat sadhany abyste očistili vaše těla, čakry, mysl a pomohli tak při procesu Božství.

Soboty budou probíhat vždy duchovní procesy a rituály, v neděli pak bude probíhat masérská praxe.

Škola není jen o masážích, mnoho ženii můžů, kteří prošli školou masáže neprovádějí, avšak svojí přítomnosti a přístupem pomáhájí lidem.

 

Cena školy  Awakening IV . 2017  je 17 000 kč.

Je možné platit na dvě splátky i na 2krát Záloha do 30.10.2016 následně první splátku do 10.1.2017 a do dubna druhá splátka.

Jednou měsíčně jen v případech velké touhy a nedostatku financí:-).

Kurzovné je nutné zaplatit do 10.1.2017. Zálohu, která vám rezervuje místo na kurzu do 30.10.2016 na účet. Záloha činí 3500kč a je nevratná.

Termíny školy mohou se ještě upravid dle potřeby.

únor  18.-19.2.2017

březen 18.-19.3.2017

duben 15.-16.4.2017

květen 13.-14..5.2017

červen 24.-25.6.2017

zaří 16.-17..9.2017

říjen 14.-15.10. 2017

2017-11-09T22:35:45+00:00Červen 1st, 2017|BLOG|