Loading...
Víkendové semináře a pobyty2017-12-20T17:00:03+00:00

Intenzivní 4 hodinový semináře se konají v One yoga centru v Brně.

  • Začínají od 10 – 14hod.

Tyto semináře nám pomohou hlouběji proniknout do daného tématu. Jsou transformační a jsou koncipovány a zaměřeny komplexně na dané téma od základu. Na tyto semináře mohou přijít lidé, kteří nemakají žádnou zkušenost s jógou, ale jsou určeny i pro pokročilé cvičící.

Víkendové semináře a pobyty

se konají na místech, kde jsme spojeni s přírodou v krásném prostředí prostor zaměřené pro tyto účely. Víkendové semináře a pobyty zahrnují komplexní práci na dané téma.

Na těchto seminářích a pobytech můžete do hloubky proniknout do poznání Kundalini jógy a celým systémem, který v sobě zahrnuje Pranayamy – dechová cvičení, krije – fyzická cvičení, meditaci-mentální cvičení, relaxaci, mudry-pozice rukou, mantry-vysokovibrační slova, která nám pomáhají zvýšit vědomí a udržet si ho, gong-vysokovibrační hra na gong, která celý proces umocní v krásný prožitek. Zahrnují také stravu, která vás podpoří v celém procesu. Na těchto pobytech s vámi budu konzultovat vaše témata a obtíže, které vám způsobují nekomfortní jak v těle, tak v mysli a duši.

Pobyty jsou od pátku do neděle.

Také nabízím pobyty v Indii

Tyto pobyty jsou umocněny místem a moudrostí zrodu jógy. Jsou silně transformační a zahrnují cvičení, poznání krásných míst u oceánu, ajurvédské procedury, rituály, meditace a pooji v chrámech.

Přihlásit se mohou úplní začátečníci, lidé, kteří nemají zkušenosti s jógou i pokročilí cvičící.

Je však nutné se předem objednat.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. SOUHLASÍM