Načítám Akce
akce již proběhla.

Master Class – kurz Tibetských mís (léčba a sebelečba)

Je první z tří cyklů profesionální terapeutického a duchovního léčení a sebeléčení. Lze projít i jednotlivě.

Tento první cyklus je zaměřen na probuzení vašeho nadu (provotniho zvuku), aktivaci bloudivého nervu, který nám pomáhá začít vnímat zvuk tibetských mís skrze vědomí, vibraci a frekvenci. Tato aktivace nám pomůže léčit druhé i sebe na všech třech úrovních. Na úrovní těla, mysli i ducha.

Život a zdraví je vztah a umění naslouchat především sám sobě. Mísy nám mohou pomoci naučit se naslouchat naší přítomnosti uvnitř nás a otevřít se ji. Když se naučíme naslouchat a otevřít se je možné zažívat hluboký mír a štěstí bez důvodu. Na fyzické úrovni je možné zažít silnou revitalizaci, regeneraci a uzdravení.
Tato Master Class je určena lidem, kteří mají v záměru naučit se pravdivou hru na tyto nastroje a porozumět této technologii hluboko a poctivě. Věnuji se malým komorním skupinám.

S mísami léčím jíž 9 let, procházela jsem různými stádii práce a učila se s nimi pracovat. Nyní vnímám mísy v tomto čase jako medicínu budoucnosti a silnou technolologii vědomí stejně jako gong.

1. část

Seznámení se s tím co je tibetská mísa. Kde se vzala a z jakého materiálu se vyrábí. Jak se na ní hraje. Jak se s ní pracuje. K čemu slouží a jak působí její zvuk.Jak poznat tu správnou.

2.část

Praktický nácvik sebeléčení a léčení, uvolňující techniky. Vše ve vesmíru je vibrace. Vesmír pak je v pohybu a vibrace s pohybem vytváří zvuk. Zvuk je něco jiného než hudba. V běžném životě se velmi málo setkáváme se zvuky a vibracemi, které mají na náš organizmus a naše bytí léčebný a relaxační účinek. V přírodě je mnoho zvuků a vibrací, které běžným sluchem a vnímáním nezachycujeme, přitom je na buněčné úrovní vnímáme. Proto, když vstoupíme do přírody cítíme se odpočati a nabiti energii. Existují nástroje, které rezonují s našimi buňkami a dokáží nás dostat do stavu hluboké relaxace, do stavu Jednoty, kdy jsem propojeni sami se sebou. Mají vliv na naší regenerací a léčení těla, mysli a vyšších energetických těl. Tento kurz je určen pro ty, kteří se chtějí napojit na vibraci a zvuk Tibetských mís a naučit se jak léčit sebe i druhé.
Vlastní mísa na workshopu není nutná.

Na workshopu si otevřeme

– jak k Tibetským mísám přistupovat, jak s nimi zacházet, vnímat je, naslouchat jím a hrát na ně. Naučíte se sestavu sebeléčení i sestavu na léčení druhých.
– Sami se ponoříte do hluboké relaxace, meditace a regenerace.
– Řekneme si něco o frekvencích a jak s nimi pracovat.
– Ukážeme si sílu Gongu a jeho vliv na naše bytí.

Kdy: 15.2. 2019, začátek 10 hod – 15.30 hod. Pauza na oběd.
Kde: Brno, Awakening klinika
Cena: 2700 Kč

Počet účastníků je omezen na 12 lidí.
Sebou volné oblečení vhodné je bíle není však podmínkou, šátek na oči.

V případě vašeho zájmu je nutné uhradit kurzovné na učet
BÚ: 670100-2206320447/6210. Tím bude vaše rezervace potvrzena.