Loading...
Co je to Homa?2017-12-20T21:17:18+00:00

Homa je proces a rituál se záměrem urychlit vnitřní a vnější transformaci

Kvalitu našeho života ovlivňují programy, které si vytváříme během života a během prenatálu v lůně matky. Tyto programy mají zásadní vliv na kvalitu našeho života, ať se již jedná o finanční záležitosti, zdraví, vztahy, strachy, úzkosti, apod. Dalo by se říci, že  Homa je metoda, velmi silná duchovní terapie, která nám pomáhá v transformaci a v kvalitě života. Osobně Homa je pro mě nejhlubší obřad, který jsem kdy v životě obdržela a který jsem vykonávala. Nejen z mé zkušenosti, ale i ze zpětné vazby lidí, kteří prošli homou a sdíleli svoje prožitky a zázraky.

 • Homa

  Je proces, kde se pracuje s elementem ohně. Oheň je po tisicíletí nejen v TČM, AJURVÉDĚ a celostních systémech, ale i ve spirituálních směrech využíván jako palič a travič. To, co nemůžete v životě strávit, oheň stráví za vás, nejen potravu, ale neprožité životní události, neodpuštění a negativní emoce.

  Ve spiritualitě má nezastupitelnou roli v obřadech a procesech. Energetické vibrace ohně, které představují jeden z nejmocnějších procesů přivolání Milosti do našich životů.

  Element ohně je spojen se stoupajícím pohybem božské kundalini energie, a je považován za velmi silně filtrační a čisticí prvek, který pomáhá odstranit blokády, programy a koncepty v našem podvědomí, které ovládají kvalitu našeho života.

  Je to obřad, rituál, ve kterém jsou přivolávány různé formy Božství, za účelem přivolání duchovních energii a požehnání, které nám pomáhají při řešení problémů, které nás trápí a omezují v životě. 1hodina homy pro člověka znamená až měsíc silné a intenzivní meditace.

 • Homa

  Je kombinace mocné energie ohně a mantry, toto spojení vytváří velmi pozitivní a pročišťující vibrace, které jsou přínosem pro všechny, kteří o Homu požádají. Kouř, který stoupá z Homy obsahuje silnou léčivou energii a jak se zvedá k nebesům, čistí se tím i atmosféra, a to jak fyzicky, tak duchovně. A léčí se tím celá planeta. Dokonce i škodlivé účinky přírodních katastrof lze snížit Homou.

 • Energetické vibrace, které jsou vyvolány během tradičního obřadu Homa  přestavují nejsilnější přítomnost Božství na Zemi. Prvek ohně je spojen se  stoupajícím pohybem božské kundalini energie a je považován za nejsilněji čistící prvek.

 • Každý druh negativní karmy, může být čištěn během posvátného ohně Homa, díky Boží milosti.

Foto k rituálu Homa

Co je to Homa?

V mnoha kulturách se po dávné časy dělají ohňové rituály a procesy se záměrem urychlit vnitřní a vnější transformaci, osobní i kolektivní. Ať už jde o zdraví, bohatství, odstranění překážek v životě člověka, o uzdravení vztahů, nebo o probuzeni. A také jako prostředek k čištění, spálit zbytečné překážky nebo jiné blokované energie v životě. Tyto ohňové ceremonie jsou význačným prvkem v naší transformaci do Jednoty. Na mnoha místech po celém světě, jsou tyto rituály přináší zásadní změny v životech účastníků. V průběhu Homy, vstupuje Božství do fyzických a subtilních těl účastníků, a tím je zajištěno čištění negativních vzorů, staré karmy. Kromě toho se tvoří pozitivní karma. Během Homy se poskytuje a vytváří ochrana a podpora pro účastníky, na jejich cestě k probuzení. Mnozí účastníci začnou prožívat výsledky Hom okamžitě, a to již i během v obřadu. Ostatní výsledky vzniknou v průběhu času. Protože je známá, síla těchto rituálů, která přináší skutečnou transformaci v individuální a kolektivní, proto se Homy nabízejí nejen na Univerzitě Jednoty. Tyto rituály byly neocenitelnou pomoc pro lidstvo, všech kultur a civilizací, k dosažení Probuzení a Jednoty a Transformace.

Homy pro mě byly a jsou nejhlubšími obřady a procesy, které jsem kdy dělala a obdržela. Už od první své Homy jsem tento obřad obrovsky milovala. Vidím kolem sebe vliv Hom na lidi, jak Homy obrovsky pomáhají v životech lidí. Sledovala jsem postupy Hom v různých náboženstvích např. v Budhismu, v Hinduismu apod. a v podstatě všechny Homy jsou postaveny na stejném principu  vnitřní technologie, která se předává od pradávna. Technologie Hom se praktikuje všude na světě.

 • Posvěcení ohně v Homakondě a zapálení ohně

 • Přivolání jednoho nebo více Božství, nabízení obětin, Květiny, ghí, vonné oleje, koření

 • Zpívání manter a textů podle toho, jakou Homu provádíte, s jakým záměrem

 • Záměr

 • Smlouva s Božstvím

 • Obětování obětin pro negativitu

 • Požehnání

Také praktikuji výuku Hom pro ty z vás, kdo byste se chtěli Homu naučit.

Ceník

Přihlašuji se na:

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. SOUHLASÍM