Načítám Akce
akce již proběhla.

Naše zářící energetické pole je spojeno se vším, co nás obklopuje. Jedna z výzev moderního věku je najít rovnováhu mezi citlivostí a silou. Pokud nejsou v rovnováze, můžeme se cítit pohlceni energiemi druhých. Každá myšlenka je vlna energie, proto je podstatné, aby naše pole zůstalo tak silné, aby nepropouštělo žádné manipulativní síly zvnějšku.

Je důležité, abychom své vnitřní světlo udržovali jasně zářící, aby mohlo transformovat negativitu, kterou potkáváme na naší cestě. Tedy nebrat na sebe negativní energii, ale zůstat majákem světla. Kundaliní jóga byla učena jako systém k vybudování psychického pole tak, abychom uprostřed vnějších i vnitřních výzev nikdy neztratili naše spojení s nekonečnem, spojení s naším vyšším já.

Na této lekci projdeme silnou krijí kundaliní jógy na posílení našich psychických ochranných hranic. Naučíte se mantry specificky sestavené pro pročištění vašeho energetického pole od jakýchkoli energetických otisků a vlivů ostatních.

Kriji bude následovat zvuková koupel ve vibracích gongu na pročištění a léčení na všech úrovních. Součástí lekce bude meditace v délce 31 minut, vhodné pro všechny úrovně včetně začátečníků.

Amanbir Singh působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny, je hlavní učitel a programový ředitel mezinárodního tréninku lektorů kundalini jógy pod vedením Gurmukh, v ČR je hostujícím učitelem Akademie vnitřního vědomí. Na www.kundaliniprague.cz, najdete více info o dalších akcích s Amanbirem v ČR.

Akce proběhne v AJ s překladem do ČJ.

Registrace a zaplacení kurzovné do 25.3. – 650,- Kč
Pozdější registrace – 750,- Kč

Registrujte se prosím na mail n_kozakova@centrum.cz, obdržíte bližší informace.