Kurz Automasáže s aktivací center a kundaliní

Tento kurz  umožňuje lidem naučit se a praktivat masážní terapii Awakening sám na sobě. Automasáž má výhodu v tom, že si ji můžete provádět každý den a tím aktivovat denně okruhy kundaliní energie a tím urychlit celý proces uzdravovaní a lehkosti a probuzení. Budeme také aktivovat vyšší vědomí v našich čakrách a v oblastech našich bloků a nemocí. To vše má za výsledek celkovou harmonizaci těla, mysli i duše.

 

Většina z nás si  není potenciálu našeho života a zdraví vědoma a nemůžeme se tomu divit. Je to celkem přirozené.  Naše ztuhlá těla, neproudění energie, neprožívání života a emoci, iluzorní představy o životě, mají  daleko k uvolnění, které je k pociťování a proudění životodárné a duchovní síly zdraví, kundaliní nutné. Tím, že jsme staženi a neprožíváme se připravujeme o její pozitivní působení. Nemáme tolik představivosti, napojení, informací, vhledů, abychom mohli pochopit, jak nepřeberné možnosti v léčbě a v žití života máme. Pouze naše zkušenosti a prožitky nám určují naše vnímání světa. Naše mysl nám poskytuje jen částečnou iluzi o tom, jaký by měl život být, jak se můžem léčit a být šťastni.

 

Automasáž je praxe 3 úrovní.
Stejně tak jako, když praktikuje Awakening někdo na vás, automasáž působí na stejném prinicipu.
Praxe  1.tělesná úroveň, tj. hloubkové masáže, která má zasáhnout nervy, šlachy, vazy, lymfatický systém, imunitní systém…. 2. energetickou úroveň – meridiány, prána. V neposlední řadě  má velký vliv 3. spirituální úroveň, což obnáší aktivaci kundalini a posvátných energií i v našich energetických centrech.

 

1. první úroveň fyzická – regenerace, omlazení, zdraví.  Automáž využívá kromě systému 3 okruhu, marem-akupresurních bodů a meridiánů také reflexologii a neuromuskulární masáž, která zvyšuje terapeutický účinek.
Učíte se jak aktivovat Váš lymfatický systém, aby lymfa dobře proudila. Jako prevence a léčba otoku a podpory zdravého imunitního systému.  Pokud neprožíváme naplno své emoce, ukládají se v našem podvědomí a působí pak na negativně na celý náš organizmus. Fyzickým tělem naše bytí nekončí, kolem celého těla máme vrsty energetických těl, ve kterých se ukládají veškeré nánosy života. Jedná se o emoční tělo, eterické tělo, mentální tělo a další. Tím, že se aktivuje kundaliní energie, můžou se uvolnit tyto nánosy a bloky a člověk může tak jistou praxí jit do rovnováhy těla, mysli a duše.
Naučíte se masírovat celé fyzické tělo od plosek přes nohy bedra, záda, šíji, hlavu, hrudník, ruce, břicho.

 

2. druhá úroveň energetická –  probuzení kundalini, masáž meridiánů celého těla. Probuzená kundaliní energie vyživuje naše buňky, detoxikuje tkáně a uvolňuje neprožité programy a emoce, které způsobují onemocnění ve fyzickém těle, odstraňuje posléze zablokovanou energii v čakrách. Kundaliní  postupně a šetrně  otevírá a vyrovnává čakry a optimalizuje jejich funkce. Při průchodu této energie se tělo očišťuje a člověku se do vědomí postupně vyplavují neuvolněné emoce a nefunkční systémy přesvědčení.

 

Probuzení Kundaliní má celkově očistný vliv na tělo a mysl.  Zdraví se výrazně zlepšuje, často se cítí lehce a nabitý energií, mysl se zklidňuje. Nemoci těla i mysli jsou způsobeny nepravidelnostmi ve fungování prány, které mohou být postupně odstraněny, dojde-li k probuzení Kundaliní.
3. třetí úroveň spirituální aktivace vědomí  ve vašich čakrách, a aktivace janter  ve vašem těle.
Spirituální úroveň vychází z předpokladu, že mikrokosmos a makrokosmos se navzájem reflektují. To znamená, že energie, které ovládají naše tělo, jsou tytéž posvátné energie, ze kterých je stvořen vesmír, jsoucno. To znamená jak nahoře, tak dole. Jak venku, tak uvnitř. Každá čakra přísluší určitému elementu, který je obsažen tady na planetě. A každá čakra obsahuje jisté vědomí, božství, které má na starost příslušnou oblast. Součástí automásáže je aktivace vyšších vědomí v našich centrech a tím dochází k lepšímu uzdravování a duchovnímu růstu.

 

Pokud se pravidelně pracuje na probuzení kundaliní  a praktikuje se probuzení energetického okruhu,  kundaliní pomáhá léčit i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli. Nemalý význam má kudnaliní na naše duchovní probuzení.
Termín bude vypsán.
2017-11-09T22:36:10+00:00Červen 1st, 2017|BLOG|