Kurzy certifikované

1. Základní kurz masážní terapie Awakening I.

Po jeho absolování jsou učastníci kurzu prakticky schopni pomoci lidem od bolesti zad, beder, páteře, podpořit problémy s astmatem, alergií, bolesti hlavy, nespavost a také zmírnit úzkosti, napětí, strachy. Kurz je jednodenní a je certifikovaný. Na kurzu se naučíte základ Awakeningu a to masážní terapii zad, krku a páteře. Doporučuje se především lidem, kteří chtějí masírovat rodinu, přátelé na odborné úrovni. Kurz je lehce uchopitelný a oblíbený pro jeho praktičnost a jednoduchost. Naučí se ho každý. Nejstarší účastnici bylo na kurzu 76let.

 

2. Prohloubení masážní terapie Awakening II.

3. Prohloubení masážní terapie Awakening III.

Tyto kurzy jsou zaměřeny na prohloubení práce s páteří a její diagnostiku. Na páteři a obratlých se dají rozpoznat uzlíky našich podvědomích programů, práce s nimi se dotýkají nejen úlevy fyzických obtíží, ale i programů uložených v našem podvědomí a psychosomatice. Může odpomoci od dlouholetých bolesti, energetických a mentálních vzorců a bloků. Lidé, kteří projdou základem, jsou schopni s touto metodou pracovat na uzdravení chronických obtíží, ať už jsou to problémy fyzického nebo psychického rázu. Zásadní vliv má práce se záměrem. Také práce s tibetskými mísami má své zastoupení v těchto kurzech. To jak dokažete pracovat se záměrem má zásadní vliv na celém procesu uzdravení a probuzení. Lze se ho zúčastnit až po prvním základním kurzu.  Po absolvání jste schopni prakticky pomoci a poradit jako v oblasti této metody. Kurz je vhodný nejen pro profesionály, kteří chtějí postoupit z masáží do úrovně vědomí masážní terapie, ale také pro využítí v rodině, kde ještě více můžete pomoci v uzdravení obtíží.

 

3. Škola masážní terapie Awakening s garancí terapeut Awakening

Tato škola je určena lidem, kteří chtějí postoupit v Awakeningu skutečně hluboko, do podstaty a chtějí se tak stát garantovanými terapeuty. Tato garance slouží k tomu, aby bylo jasné a zřejmé, kdo v této oblasti  provozuje kvalitní a pravdivý Awakening. Ne každý člověk, který se rozhodne stát garantovaným terapeutem tuto garanci obdrží.

Kurz je 7 ti měsíční. Koná se jeden víkend v měsíci.

Cena školy 16700kč.

Je možné platit na dvě splátky 2krát 8500kč.

Jednou měsíčně 5 krát 1800 kč(jen po osobní domluvě a jen ve vyjímečných případech).

4. Oneness Awakenig – certifikován Oneness Univerzitou v Indii

Cena 3000kč.

2017-11-09T22:43:17+00:00Červen 1st, 2017|BLOG|